Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pirun ngritës Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Korr 10:09 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Linde 2004

18 000 EUR

19 Korr 12:18 Auto sallon Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Linde H25

1 LEK

Shitësit të Besuar
17 Korr 15:14 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Shitet 0683655766

4 000 LEK

12 Korr 17:43 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Piruna jungheinrich elektrik

1 EUR

12 Korr 17:43 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Linde H 45

14 500 EUR

12 Korr 17:43 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun jungheinrich 2 t

1 EUR

28 Qer 11:31 Pirun ngritës  ·  Tiranë

SHITET KOVE PER PIRUN

770 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 21:04 Pirun ngritës  ·  Tiranë

NDRIM ME KAROTREC Shitet pirun 2.5 ton

12 000 EUR

14 Qer 16:37 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Transpaleta

1 LEK

14 Qer 16:35 Pirun ngritës  ·  Tiranë

pirun ngrites

1 LEK

14 Qer 16:34 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pince per Pirun 3-5 ton

2 500 EUR

14 Qer 16:31 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun ngrites dhe kaldaja

1 LEK

12 Qer 13:55 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Ne shitje

16 900 EUR

12 Qer 13:45 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun OM, 3-3.5 ton, 5000 Euro

5 000 EUR

06 Qer 03:26 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Shitet Piruni

11 500 EUR

28 Maj 16:16 Pirun ngritës  ·  Tiranë

SHITET Pirun Linde H250-03

19 500 EUR

08 Maj 02:53 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Vinxh ure 25 ton

24 000 EUR

06 Maj 20:19 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun (Forklift ) 2.5 Ton

12 500 EUR

14 Pri 20:46 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun elektrik 4 ton (25 ore pune)

27 000 EUR

02 Pri 15:29 Pirun ngritës  ·  Tiranë

PIRRUN LINDE 5 TON VITI 2011 NAFTË

02 Pri 15:29 Pirun ngritës  ·  Tiranë

PIRUN LINDE 3 TON NAFTË KRAN PER KONTONIER

15 Mar 16:27 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Shitet Pirun

4 500 EUR

11 Mar 15:41 Pirun ngritës  ·  Tiranë

3 ton viti 2003 jungerin

6 000 EUR Çmimi me zbritje

23 Shk 14:49 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Elektrik Toyota 2004

6 900 EUR

17 Jan 17:35 Pirun ngritës  ·  Tiranë

PIRRUN LINDE 2.5 TON VITI 2015

17 Jan 09:00 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Shitet kamion me vinxh

15 000 EUR

10 Jan 06:47 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

21 Dhj 20:16 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Kov ngarkimi per kamion

200 EUR

16 Dhj 12:58 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Linde H45 2002

12 Dhj 18:11 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun linde 4 ton

1 EUR Çmimi me zbritje

28 Nën 22:15 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Shitet makin me vingj me pedana

6 000 EUR

21 Nën 08:18 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun CAT 2.5Ton OKAZION

5 700 EUR

17 Tet 00:50 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Takraf 35 ton

22 000 EUR

17 Tet 00:50 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Vinxh ure 30 ton

26 000 EUR

16 Tet 18:00 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Piru me naft

12 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina ngarkuese | Tërheqëse | Ndërtimi | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione