Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pirun ngritës në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Pirunngritës të ri dhe të përdorur në shitje. Blej pirun ngritës nga markat e ndryshme si Cat, Desta, Komatsu, Linde, Palfinger, Boss, Mitsubishi, Manitou, Clark dhe shumë të tjera. Filtroni njoftimet në bazë të çmimit apo kërkoni për mjetin e caktuar në kutinë e kërkimit dhe gjeni atë që kërkoni.


Nëse posedoni pirunngritës të ri apo të përdorur. Ju mund të shisni ato në MerrJep.al shpejtë dhe lehtë, krijoni njoftime tani dhe shisni pirunngritës online.19 Korr 12:18 Auto sallon Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Linde H25

1 LEK

Online Shitësit të Besuar
28 Maj 16:16 Pirun ngritës  ·  Tiranë

SHITET Pirun Linde H250-03

19 500 EUR

08 Maj 02:53 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Vinxh ure 25 ton

24 000 EUR

10 Jan 06:47 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

20 Sht 23:50 Pirun ngritës  ·  Kukës

Pirunar Paletar Forklift

5 EUR

31 Gush 18:06 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

31 Gush 18:06 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

04 Gush 10:45 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

13 Korr 09:22 Pirun ngritës  ·  Lushnjë

shitet Pirun elektrik

08 Shk 10:19 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

25 Jan 17:50 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Transpaleta Elektrike

23 Jan 13:11 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

13 Jan 19:23 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

07 Jan 02:23 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

06 Dhj 02:39 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

22 Nën 09:30 Pirun ngritës  ·  Vlorë

cuka2008shitet skrepi

1 LEK

16 Nën 14:45 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

15 Nën 01:15 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Pirun Ngrites

19 Tet 10:21 Pirun ngritës  ·  Berat

Pirun Ne Shitje

7 000 EUR

14 Tet 15:20 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Piruna

12 Maj 18:42 Pirun ngritës  ·  Berat

Pirungrites

1 EUR

02 Qer 11:09 Pirun ngritës  ·  Kukës

Linde H25D

7 500 EUR

01 Qer 12:21 Pirun ngritës  ·  Kukës

Pirun Linde H25D

7 800 EUR

27 Mar 11:45 Pirun ngritës  ·  Mirditë

Vinqa - Potain Kran Shpk Kosove

28 Jan 15:33 Pirun ngritës  ·  Tiranë

PIRUN MITSUBISHI 2.5 TON NAFT

05 Korr 20:06 Pirun ngritës  ·  Tiranë

Kamjon dafe 55

85 000 LEK

23 Pri 09:31 Pirun ngritës  ·  Durrës

Pirun

6 600 EUR Çmimi me zbritje

27 Sht 11:00 Pirun ngritës  ·  Durrës

Pirun me bateri LUGLI LI 12 EN VITI 2001

3 600 EUR

27 Sht 10:40 Pirun ngritës  ·  Durrës

Pirun me bateri CESAB BLITZ 315 viti 2005

6 600 EUR


Bleni pirunëngritës në shitje nga markat dhe modelet e ndryshme në MerrJep.al. Shikoni njoftimet dhe gjeni pirunngritës me çmimet më të arsyeshme në tregun më të madhë online.


Blej Pirun ngritës në shitje në MerrJep.al


Gjeni pirunngritës të markave dhe modeleve të ndryshme si Linde, Boss, Mitsubishi, Clark, Cat, Toyota, Caterpilar, Deta, Komatsu, Hyster, Yale, Steinbock, me 2.5 ton, 3.5 ton, 1.6 ton, 4ton dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet për pirun ngritës, vinç, minieskavator, Transpalet me çmimet më të arsyeshme në treg. Filtroni njoftimet për ti shikuar ato që ju interesojnë juve më shumë ose kërkoni për markën dhe modelin e caktuar në kutinë e kërkimit.


Shit Pirunngritës në MerrJep.al


Posedoni Pirunngritës? Bëhu pjesë e mijëra shitësve në MerrJep.al dhe shisni pirunngritës shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat për pirunngritës që dëshironi të shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione