Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

barke - Anije dhe skuterë uji Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe barke ,kategori Anije dhe skuterë uji,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj barke Të gjitha | Anije dhe skuterë uji | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Maj 12:51 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Wooden  ·  Durrës

Peshkarexh ne pune

27 Tet 09:21 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Barke per turista

7 EUR

26 Tet 15:55 Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Barke per turista ose peshkimi

8 LEK

07 Korr 20:31 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Escape  ·  Durrës

Anije Peshkimi

16 000 EUR

14 Qer 13:43 Të tjera  ·  Shkodër

Motor barke

500 EUR

08 Qer 12:08 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Motor barke

1 EUR

23 Tet 09:31 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Evinrude  ·  Lezhë

Kerkoj letra barke dhe karreli

1 LEK

02 Tet 22:05 Skutera uji  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Barke peshkimi

1 500 EUR

08 Qer 03:30 Anije me motor  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Veliere/Barke me vela dhe motorr ne gjendje shume te mire

10 000 EUR

07 Qer 17:45 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Velier/Barke me vela dhe motorr ne gjendje shume te mire!

10 000 EUR

13 Gush 23:37 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SeaRay Motoskaf 270

22 000 EUR

19 Maj 10:41 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Fiat Aifo  ·  Lezhë

Barke peshkimi

20 000 EUR

21 Pri 00:05 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Barke peshkimi Cmim i diskutueshem

22 000 EUR

18 Pri 18:13 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Barke peshkimi

13 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Shk 00:34 Pjesë dhe pajisje  ·  Lezhë

Spiranc

250 EUR

08 Jan 14:30 Pjesë dhe pajisje  ·  Durrës

Shitet

400 EUR

20 Pri 16:58 Anije me motor  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

barke

3 000 EUR

16 Jan 10:36 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Johnson  ·  Durrës

shiten

300 EUR

06 Jan 10:14 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Volvo  ·  Vlorë

SHITET BARKA

35 000 EUR

30 Qer 22:16 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Barke me vela

9 000 EUR

19 Nën 19:56 Të tjera  ·  Durrës

Materiale barke peshkimi

02 Sht 01:16 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

!!!OKASION BARKE ME MOTORR NAFTE!!!

7 000 EUR

14 Gush 11:34 Të tjera  ·  Elbasan

Motorr Barke (me bateri)

25 000 LEK

14 Korr 11:25 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion shitet barke druri

15 000 EUR

21 Pri 09:34 Pjesë dhe pajisje  ·  Durrës

KOPLUN BARKE, Raporti 1 me 4

3 000 EUR

20 Shk 20:38 Anije me motor  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Barke axrus 30 ..10 metra

55 000 EUR

29 Tet 14:08 Pjesë dhe pajisje  ·  Tiranë

Motorr barke EWINRUDE

100 000 LEK

11 Tet 16:50 Pjesë dhe pajisje  ·  Durrës

Koplun barke

800 EUR

11 Tet 16:42 Pjesë dhe pajisje  ·  Durrës

Koplun barke

1 500 EUR

11 Tet 16:42 Pjesë dhe pajisje  ·  Durrës

Koplun barke

1 000 EUR

14 Pri 21:52 Pjesë dhe pajisje  ·  Korçë

Motorr barke

300 EUR

18 Jan 21:54 Anije me motor  ·  Durrës

Motorr barke

3 500 EUR

05 Nën 14:14 Anije me motor  ·  Durrës

Barke

25 000 EUR

07 Gush 21:20 Anije me motor  ·  Durrës

Barke druri e cila konsumon 30,2 l/h

3 500 LEK

05 Gush 11:41 Anije me pedale dhe me vela  ·  Kukës

Barke gomonen wikend me timon SHITET URGJENT

1 000 EUR Çmimi me zbritje

06 Korr 22:12 Anije me pedale dhe me vela  ·  Korçë

varke me velaa

500 EUR

18 Qer 08:13 Anije me pedale dhe me vela  ·  Durrës

Barke me motor 800

4 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Anije dhe skuterë uji në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj barke | Të gjitha | Anije dhe skuterë uji | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione