Publikuar: Shk 27 2024 02:16

Shitet/Nderrohet Dyqan me Makin + Diferenc

LEK

Publikuar: Shk 27 02:16
Shikime: 6
•Dyqani eshte tek rruga “Qemal Stafa” ne rrugen kryesore lidhese midis pazarit te ri dhe rruges per ne qender
INFO:
•50 m2 + 5m2 te tjera qe nuk i ka ne certifikat , totali 55.
•Lartesia 4.2 metra
•Pallat i ri
•Eshte dhen me qera
Per me shum info kontakto 0692088323
Dyqani shitet ose nderrohet me apartament / makine + diferenc
#pist #pist #pist
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
0692088323

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione