Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 15 2017 01:37

OFERTE Banak ushqimor per markete

LEK

Publikuar: Dhj 15 01:37
Shikime: 4
banak ushqimor i persosur per mbajtjen e produkteve te fresketa te sallamerise e bulmetoreve.
Temperature e kontrollueshme,syprine e brendshme inox 304 ushqimor sipas standarteve,dhoma magazinimi nga mbrapa,motorr eficent per konsum minimal energjie.

1 vit garanci dhe suport teknik i vazhdueshemPërshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Meshkurti sh.p.k

Pajisje profesionale per Bare,Restorante,Fast Food,Piceri,Pasticeri,Akullore,Supermarkete
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Autostrada Tiranë - Durrës km 27 S. Z Xhafzotaj Rrashbull 2021 Durrës , Albania

+355666000686

https://www.meshkurti.com

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355696000686
Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione