Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 30 2023 01:48

NILOLA TWO FCEV BATERI HIDROGJEN 900km me nje karikim

EUR

Publikuar: Pri 30 01:48
Shikime: 6
A high-efficiency hydrogen fuel cell sleeper designed for long-haul applications
Two FCEV
dorezimi 28 muaj nga porosia

ofrojme sisteme karburanti Hidrogjen
na kontaktoni per me shume

manageret e flotave te ngarkesave te renda mos hezitoni te kontaktoni
konsulence per kompani me flota mjetesh te renda
4akse 6akse 8akse

me respekt
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Autoex

Mjete te reja 
0-KM per subjekte me tvsh ose per flota 

ne rast se jeni te lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
0-KM per subjekte me tvsh ose per flota 

ne rast se jeni te lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione