Publikuar: Mar 22 2021 09:02

Leshohen hyrje plazhi me qera ne velipoj

Publikuar: Mar 22 09:02
Shikime: 6
Leshohen 3 hyrje me qera ne plazhin e velipojes
Hyrjet jan me te gjitha kushtet dhe banesa ndodhet vetem 3 minuta larg bregut te dit
Per me shum informacion kontaktoni ne +355688263482 ose +355694595199
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
+355688263482

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione