Publikuar: Gush 02 2021 12:51

Garsoniere per pushime ne Himare

LEK

/ ditë
Publikuar: Gush 02 12:51
Shikime: 16
Jepet me qera ditore garsoniere ne qender, mbrapa spitalit, Spile, Himare per dy persona te rritur. Internet falas, TV, kuzhine e kompletuar, ajer i kondocionuar.Garsonierja ndodhet ne katin e pare ne pallat te ri dhe ka mundesi per vend parkimi.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
16
0693915346

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione