Publikuar: Gush 01 2021 12:05

Apartament me qera,Vlore

EUR

/ ditë
Publikuar: Gush 01 12:05
Shikime: 2
Jepet me qera apartament ne vlore. Kati i 4,1+1 dhe dy tualete. Veranda rreth 60m2.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0682039996

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione