Virtuslending.al

Bli makinën tënde sot

Virtus Lending SH.A. ofron financim për blerjen e makinës tuaj dhe financim me garanci makinën për të gjitha markat dhe modelet pa kufizim të vitit të prodhimit.

Zhvillimi i suksesshëm i Virtus Lending SH.A. mbështetet nga platforma shumë e sofistikuar e Teknologjisë Informative dhe aftësitë analitike nga të dhënat e industrisë të makinave të përdoruara në tërë territorin e vendit dhe më gjërë.
Virtus Lending ka rritur standartet e cilesise duke ju shërbyer mijëra klientëve të kënaqur!

Virtus Lending financon makina të brendeve dhe modeleve të ndryshme në shitje në dyqanin e Merrjep. Makina që kompania jonë ofron janë: VW Golf, Passat, Mercedes Benz, Golf 5, Seat, BMW, BMW X5, BMW Seri 1, Seri 3, Seri 7 etj.

Makinat në shitje nga Virtus Lending mund ti merrni edhe me financim deri në 1,200.000 LEK dhe ta paguani me këste deri ne 84 muaj pa bashkëhuamarrës apo garaci shtese!

Përse të zgjedhim Virtus Lending?

• Ju do të merrni një përgjigje brenda 30 minutash
• Procedim i lehtë dhe i shpejtë i kontratës
• Nuk ka tarifa dhe komisione të fshehura

Nëse doni që te blini makinë dhe keni nevojë për financim, na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 44 520 478 ose Whatsapp / Viber: +355 67 633 8005

Kashar pranë DPSHTRR’s

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-32 nga 32
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione