Mogo.al

Bli makinën tënde sot

Mogo, institucion i cili ofron makina në shitje, financim për blerje makinash dhe financim garancie ështe krijuar në vitin 2012.
Mogo, institucion i cili ofron makina në shitje, financim për blerje makinash dhe financim garancie ështe krijuar në vitin 2012.

Mogo Albania është pjesë e grupit Mogo Finance. Kompania ofron financim për blerje makine dhe financim me garanci makinën për të gjitha markat dhe modelet, pa ndonjë kufizim të vitit të prodhimit.

Qëllimi jonë kryesorë është të ofrojmë kushte të favorshme për kredi të makinave të përdorura për klientë të cilët kanë nevojë për menyrë të lehtë dhe të thjeshtë financimi.

Ne e vlerësojmë kohën dhe stabilitetin tuaj financiar, kështu që të gjitha shërbimet tona bazohen në zgjidhjet më të fundit të teknologjisë.

Ne qartësojmë kushtet e marrëveshjeve, procesin e vlerësimit dhe aprovimit të klientëve dhe gjithmonë sigurojmë informacionin dhe ndihmën e nevojshme gjatë bashkëpunimit tonë.

Na lejoni të ofrojmë shërbimet tona shpejt, të jemi të hapur ndaj komunikimit dhe t'i përshtatemi ndryshimeve të tregut.

Makina në shitje nga Mogo Albania.

Mogo Albania ofron makina të brendeve dhe modeleve të ndryshme në shitje në dyqanin e Merrjep. Makina që kompania jonë ofron janë: VW Golf, Passat, Mercedes Benz, Golf 5, Seat, BMW, BMW X5, BMW Seri 1, Seri 3, Seri 7 etj.

Makinat në shitje nga Mogo Albania mund ti merrni edhe me financim deri në 1,200.000 Lekë dhe ta paguani me këste deri ne 84 muaj pa bashkëhuamarrës apo garaci shtese!

Përse të zgjedhim MOGO?

• Ju do të merrni një përgjigje brenda 30 minutash
• Procedim i lehtë dhe i shpejtë i kontratës
• Nuk ka tarifa dhe komisione të fshehura

Nëse doni që te blini makinë dhe keni nevojë për financim, na kontaktoni në numrat tanë të telefonit: +355 44 520 478 ose Whatsapp / Viber: +355 67 633 8005

Kashar, Prande Drejtorise se Patentave

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 73
15 Pri 15:34

Mercedes Benz S320

950 000 LEK

15 Pri 15:34

Mercedes Benz C-220

850 000 LEK

15 Pri 15:33

Fors S Max

680 000 LEK

15 Pri 15:32

Land Rover - Range Rover Sport

950 000 LEK

15 Pri 15:32

Mitsubishi Pajero

350 000 LEK

15 Pri 14:41

Shitet VW PASSAT 👉 125.000 Lekë

80 000 LEK

15 Pri 14:41

Gold 5

250 000 LEK

15 Pri 14:41

Mercedes-benz C-class

330 000 LEK

15 Pri 14:33

Citroën C4 Picasso

650 000 LEK

15 Pri 14:33

Renault Scenic

220 000 LEK

15 Pri 14:33

Audi A2

230 000 LEK

15 Pri 14:33

Seat Ibiza

220 000 LEK

15 Pri 12:52

Toyota Corolla Verso

400 000 LEK

15 Pri 12:51

Ford Focus

150 000 LEK

15 Pri 12:43

Opel Meriva

250 000 LEK

15 Pri 12:43

Ford Transit

450 000 LEK

15 Pri 12:43

Ford Focus

200 000 LEK

15 Pri 12:43

Renault Twingo

100 000 LEK

15 Pri 12:43

Skoda Favia

300 000 LEK

15 Pri 12:43

Opel Zafira

180 000 LEK

15 Pri 12:31

Mercedes Benz C 270

280 000 LEK

15 Pri 12:31

Peogeot 607

320 000 LEK

15 Pri 12:31

Opel Zafira

150 000 LEK

15 Pri 12:31

Ford Fiesta

250 000 LEK

15 Pri 12:31

Peugeot 308

350 000 LEK

15 Pri 12:31

Mazda 6

200 000 LEK

15 Pri 12:31

Mercedes Benz A-160

350 000 LEK

15 Pri 12:31

Ford Fusion 2006

220 000 LEK

15 Pri 12:23

Shitet Urgjent CADILLAC DEVILLE

270 000 LEK

15 Pri 12:23

Audi A3

240 000 LEK

15 Pri 12:23

MERCEDES BENZ A-Class

60 000 LEK

15 Pri 12:23

Citroen c5

180 000 LEK

15 Pri 12:23

Renault Laguna

80 000 LEK

15 Pri 12:23

Shitet URGJENT- JAGUAR X-TYPE

280 000 LEK

15 Pri 12:23

Shitet Renault Megane

140 000 LEK

15 Pri 12:14

Peugeot 5008

400 000 LEK

15 Pri 12:14

Shitet Land Rover Free Lander -

300 000 LEK

15 Pri 12:14

Renault Scenic

130 000 LEK

15 Pri 12:14

Ford Fiesta

130 000 LEK

15 Pri 12:14

Opel Tigra

200 000 LEK

15 Pri 12:02

Hyundai i30

400 000 LEK

15 Pri 11:54

Mercedes Benz Clk-Class

350 000 LEK

15 Pri 11:54

Audi A6

670 000 LEK

15 Pri 11:54

Shitet urgjent - MERCEDES BENZ C-CLASS

300 000 LEK

15 Pri 11:42

Smart ForFour

150 000 LEK

15 Pri 11:42

Shitet OPEL VECTRA 👉 170.000 Lekë

100 000 LEK

15 Pri 11:34

Shitet MAZDA

230 000 LEK

15 Pri 11:21

Shitet AUDI A6

400 000 LEK

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione