Mobileri Globi

Comfort what you deserved!

Mobileri Globi ofron prej vitit 1994 ofron ne treg mobilje dhe aksesore per arredimin e shtepise apo biznesit tuaj. Mobileri Globi ofron produkte në kategoritë: Mobilim dhe dekorim i brendshëm dhe i jashtëm, Kuzhina dhe aksesorët e saj. Kompania ofron mobilje per dhoma gatimi, dhoma ndenje, mobilje per kuzhina gatimi dhe realizon mobilim salloni, shtepie, zyre si dhe Mobilim / Arredim Bari, Restoranti dhe Hoteli apo ambjente te ndryshme Biznesi.
Globi ofron mobiljet më të mira për të gjitha ambientet tuaja si: Kuzhina gatimi, dhoma gjumi, soxhorno, divane per sallone, divane per zyra, kolltuqe zyre, kende moderne, karrige dhe tavolina, kolltuqe te ndryshme, portmonto, akesore per korridor si dhe një sërë elementësh për mobilimin e shtëpisë suaj.
Mobileri Globi ofron çmimet më të mira, shërbimin e pakrahasueshëm, gadishmerine për të realizuar të gjitha kërkesat, përmbushjen e çdo nevojë të familjeve, bizneseve dhe institucioneve. Gama e gjërë e produkteve dhe krijimi i moduleve të pafundme i mundëson klientët të përmbushin çdo nevojë dhe nga ana tjetër bën të mundur personalizimin sipas shijeve të tyre me qëllim të krijimit të mobiljeve me porosi.

Rruga nacionale Kamez-FusheKruje. Km.3, Qerek

Krujë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-12 nga 12
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione