Maze of Games

Mirsevini ne Maze of Games!
(Dyqani jone fizik ndodhet ne Paskuqan 1/Tirane)
Tek ne mund te gjeni gjithcka rreth video lojrave
-Konsolera -Aksersor -Lojra
Gjithmone te perkushtuar per te ofruar nje ekperjece te mir per klientet tane dhe produkte unike dhe cilersore.
Gjthashtu ofrojme riparime per Konsolera e videolojrave.
I vetmi dyqan ne shqiperi ku mund te gjeni edhe konsolera retro nga femirija juaj.
-Kombinojme argetimin me pak nostalgji-
Mund te na vizitoni edhe ne Instagram : @mazeofgames_

Maze of Games , Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-20 nga 20

PS4 500 GB + GTA 5

27 000 LEK

PS Vr i Kompletuar

26 000 LEK

Leva PS4

2 000 LEK

Leva Ps3

1 500 LEK

Lojra per XBOX 360

1 000 LEK

Lojra PSP

600 LEK

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione