Kadafi Limuzine

Bli sigurt. Bli lirë . Bli shpejt

Kompani e liçensuar në tregtimin e makinave.
Nëse ju duhet një makinë me çmim ekonomik dhe cilësore më kontaktoni:
watsup viber facebook instagram 0693096301.

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-27 nga 27

Kompresor

1 200 EUR

Sot 09:11

Kolltuk per lokale

80 EUR

Sot 09:11

Shtepi private

65 000 EUR

Sot 09:11

FORD FIESTA

2 700 EUR

Sot 09:11

MAZDA MPV

2 500 EUR

Sot 09:11

Lincoln

3 000 EUR

Sot 09:11

Limuzina Me Qera

100 EUR /muaj

Sot 09:11

Biçiklete

70 EUR

Sot 09:00

Divan per lokale

250 EUR

Sot 09:00

Kolltuk per lokale

80 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione