Illyria Motors

A reputation built on trust

Illyria Motors është partneri juaj për makina të importuara nga Dubai me cilësi të padiskutueshme. Me mbi 2 vite eksperiencë në Shqipëri dhe me dërgesa në të gjithë vendet e botës, Illyria Motors është kthyer në një platformë të sigurt të shitjes së automjeteve dhe sot numëron me mijëra klientë të kënaqur nga e gjithë bota.

Ne i mundësojmë klientëve inspektimin dhe të gjitha procedurat qe nga mbërritja e porosisë tek agjenti ynë në Dubai, e deri tek mbërritja e kontenierit në port. Ne nuk i kemi në zotërim makinat. Detyra jonë konsiston në blerjen e makinës që ju dëshironi dhe porosisni, konsultimin dhe sugjerimet tona rreth makinës, inspektimin e hollësishëm të makinës dhe testimet paraprake, kryerjen e të gjithë dokumentacionit të nevojshëm për mbërritjen e porosisë në portin e Durrësit, mirëmbajtjen gjatë transferimit të makinës dhe dorëzimin e celësave te blerësi i makinës.

Tek ne do të gjeni modele të ndryshme makinash në shitje me kilometra origjinal, pa doganë të paguar, duke filluar nga makina sportivet dhe deri tek ato të luksit.

Ne ofrojmë markat më të
mira europiane për tregun me cmim dhe cilësi të garantuar: Mercedes Benz, BMW, VW, Range Rover, Porsche Panamera, Porsche Cayenne, Audi A8, Audi A7, Audi Q5, Audi Q7, Ford, Masserati e shumë të tjera. Makinat janë me full service history, në gjendje të shkëlqyer xhenerike, motorike dhe estetike, full option, benzinë ose naftë, me kilometra origjinal.

Illyria Motors sjell ekspertizën e duhur lidhur me makinën tuaj, dërgesa të shpejta dhe ndihmë 24/7 për klientët tanë. Ne bëjmë të mundur blerjen e makinës suaj të ëndrrave me cmimin më të lirë në treg.

Për porosi ose informacione të tjera mund të na vizitoni në faqen tonë në Instagram https://instagram.com/illyriamotors?igshid=1kz0tcë0en8co , në website-n tonë zyrtar https://www.illyriamotors.com/index.php?route=common/home , ose në dyqanin tonë online në Merrjep.al.

Don Bosko

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 0
Nuk u gjend asnjë njoftim në këtë llogari biznesi
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione