Elite Albania Real Estate

Center of Excellence

Elite Albania Real Estate është një kompani në qytetin e Durrësit e dedikuar për tregun imobiliar e cila merret me shitje, blerje, dhënie ose marrje me qira të pronave të ndryshme. Tek ne do të gjeni prona okazion me qira dhe në shitje.

Kompania jonë ju ofron shitje, marrje ose dhënie me qira të ambienteve të ndryshme të bizneseve, apartamenteve, vilave dhe të gjitha llojeve të pronave.

Me një eksperiencë disa vjeçare në treg, Elite Albania Real Estate është ndërtuar për t’ju ardhur në ndihmë të gjithë juve që interesoheni për të kryer transaksione ose për të marrë informacione lidhur me fushën e pasurive të paluajtshme në vend.

Tek ne do të gjeni një sërë shërbimesh qe ju ndihmojnë në proçesin e blerjes apo shitjes. Ekipi ynë gjendet çdo ditë i gatshëm për të adresuar dhe gjetur zgjidhje për problemet dhe kërkesat tuaja. Ne synojmë të krijojmë një rrjet të gjerë investitorësh, bashkëpunëtorësh, partnerësh dhe klientësh, për të ofruar shërbime superiore dhe për të lehtësuar vendimin e blerjes së shtëpisë suaj, që është një nga vendimet më të rëndësishme dhe komplekse në jetën e gjithsecilit.

Elite Albania Real Estate ju shërben me korrektësi dhe seriozitet, duke ju informuar dhe këshilluar mbi tregun, mbi dinamikat e tij, mbi çmimet e pronave dhe zgjidhjet më të mira që ju ofrohen. Ne kemi si objektiv krijimin e marrëdhënieve afatgjata me klientin dhe të sigurojmë një shërbim cilësor, jo vetëm për klientin, por për gjithë komunitetin.

Nëse ende nuk e keni gjetur shtëpinë tuaj të ëndrrave, ambientin e preferuar për biznesin tuaj ose nëse dëshironi të jepni pronën tuaj me qira, dini ku të drejtoheni.

Për çdo informacion lidhur me pronat tona ose okazionet, mund të na kontaktoni përmes formave tona të mëposhtme:

Website: https://elite-albania.com/
Nr. cel: 0676028888
Email: [email protected]
Instagram: elite.albania
Facebook: @elitealbania

Lagjia Nr.12, Rr.Abaz Çelkupa, Durres

Durrës

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 0
Nuk u gjend asnjë njoftim në këtë llogari biznesi
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione