DES Real Estate

DES Real Estate është partneri që ju nevojitet në fushën e veprimeve

Des Real Estate - agjension për patundshmëri e cila është e pregatitur vetëm për më të mirën e klientëve. Shfaqni më shumë
Des Real Estate - agjension për patundshmëri e cila është e pregatitur vetëm për më të mirën e klientëve.
DES Real Estate është sistem franchise zyra te pronave në gjithë Shqipërine e së shpejti në Kosove, Maqedoni, Mal te Zi e më tej.
Masteri eshte i vendosur ne Tirane, Shqiperi.
Si agjension egzistojmë shumë më parë, dhe sipas asaj mundohemi ti ofrojmë klientëve tanë një ambient ideal për jetesë.

Ambienti jetësor është blerja më e rëndesishme që do ta bëni në jetën juaj. Des Real Estate ju ofron profesionalizëm që ju të bëni zgjidhjen e duhur.
Si agjension për patundshmëri ne ju ofrojmë:

- Blerje e Pasurive të palujatshme
- Shitje e pasurive të palujatshme

Shikoni ofertat tona për apartamentet me qera në lokacione të ndryshme me përmasa të cilat ju nevojiten JU.

Agjensioni jonë është i njohur prej asaj që në ju ofrojmë apartamente dhe shtëpi ku ju do të ndiheni shkëlqyeshëm.
Kur jeni duke kërkuar shtepi ose apartament , ju ofrojmë të kontaktoni direkn me ne, ne si agjentë që ambientet për të cilat jeni të interesuar ti shihni në vend që të keni sadopak një qartësi se çfarë jeni duke blerë
Ne mundohemi që klientëve tanë tja ofrojmë vetëm më të mirën!

Shikoni ofertat tonatë cilat i ofrojmë dhe të cilat veçohen nga të tjerat.
Shikoni ofertat tona për shitje dhe blerje në më shumë lokacione të Shkodrës,
- Apartamente 2+1
- Apartament 2+1+2 ne RR. Kongresi i Manastirit
- Magazinë në RR. 5 Maji
- Villë 3 Katëshe
- Shtëpi private me qera
- Ambient Biznesi me qera

Dyqani tonë në Merrjep.al ka shumë njoftime. Zgjidhni një nga ata e cila ju përshtatet më së shumti.
Po ju presim të na kontaktoni dhe ta zgjedim bashk më të mirën për ju
Hide More

DES Masteri: Rr. Ismail Qemal Ish

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 1817
01 Mar 13:58

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LUSHNJË.

5 500 000 LEK

01 Mar 13:53

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË TIRANË

30 000 LEK /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione