Buzi Store

Më lirë se kudo

Buzi Store është faqja më e madhe online që ofron për tregun produkte në kategori të ndryshme për të gjithë grupmoshat. Në dyqanin tonë mund të gjeni gjithçka me natyrë sportive, elektrike dhe aksesore makinash. Ne sjellim një gamë të gjerë portofoli, me më shumë se 80’000 lloje produktesh dhe shërbime të më shumë se 3000 markave. Shfaqni më shumë
Buzi Store është faqja më e madhe online që ofron për tregun produkte në kategori të ndryshme për të gjithë grupmoshat. Në dyqanin tonë mund të gjeni gjithçka me natyrë sportive, elektrike dhe aksesore makinash. Ne sjellim një gamë të gjerë portofoli, me më shumë se 80’000 lloje produktesh dhe shërbime të më shumë se 3000 markave.

Kategoritë e produkteve:

• Aksesorë makinash: Kasetofon, llambë xenon, adaptor, amortizatorë, autopolant, bateri, bordure, bodykit etj.
• Elektronikë dhe informatikë: Adaptor për smartphone, fishë karikimi, kufje, kasa telefoni, karikues, karrige gaming, tavolinë laptopi etj.
• Mjete elektrike dhe transport: Adaptor karikimi, biçikletë elektrike, city Koko, goma, kokore motorri, monopatinë elektrike etj.
• Biçikleta: Mountain bike, çantë shpine, cilindër, kavo, doreza, këpucë çiklizmi, kokore, kostum çiklizmi etj.
• Flamingo
• Pajisje innovative: Aparat frigoriferik, fshesë me korent, blender frutash, filtër uji, ekspres kafeje, hekur për hekurosje, makinë kokoshkash etj.
• Vegla pune: Çekiç multifunksional, çelës multifunksional, doreza plastike, jelek rreziku, makinë korrëse, metër me lazer, pompë lavazhi, raft metalik etj.
• Të tjera: Aksesor peshkimi, pajisje shtëpiake, kujdesi personal, elektroshtëpiake, plazh, sport, fitness

Në një botë të ekspozuar ndaj zgjedhjeve të pafund, konsumatorët kërkojnë vazhdimisht mënyra të thjeshta dhe efektive për të provuar produkte dhe shërbime përpara se të vendosin t'i blejnë ato. Buzi Store ka menduar për këtë pjesë. Ne i japim mundësinë klientëve të provojnë një shërbim të dorëzimit me postë të klasit botëror, që shpërndan mostra dhe produkte në shtëpinë tuaj. Cilësia superiore dhe çmimet konkurruese mbeten prioriteti ynë. Çdo gjë që ju duhet e gjeni këtu. Ofrojmë blerje online të shpejta dhe të sigurta. Pagesa behet vetem pas pranimit te produktit.

Mund të na vizitoni prane dyqaneve tona fizike
• Në Tiranë (Casa Italia, Rruga Pavaresia)
• Në Elbasan (Rruga 11 nëntori)
• Në Vlorë (Gjergj Kastrioti, Sadik Zotaj)
• Në Fier (Bulevardi "Jakov Xoxa”)

Për të gjithë informacionet e nevojshme lidhur me produktet apo shërbimet tona, vizitoni faqen tonë zyrtare https://buzistore.com/ , ose na kontaktoni në numrin tonë të telefonit 0693310003. Hide More

Zyra Kryesore pas Casa Italia, Rruga Pavaresia

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 68
17 Korr 19:37

Dhoma SPA & Sauna

1 599 EUR

17 Korr 18:49

Total Crunch

65 EUR

17 Korr 18:48

Makina e ëndrrave

242 EUR

17 Korr 18:48

Dhoma SPA & Sauna

1 499 EUR

17 Korr 18:48

Pompa Lavazh

99 EUR

17 Korr 18:31

Pompa Lavazhi

119 EUR

17 Korr 18:31

Motora ATV

799 EUR

17 Korr 18:30

Korrëse Bari

10 490 LEK

02 Korr 11:22

Pompa Lavazhi

239 EUR

Vespa me bateri

879 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione