Lexoni kete dhe caktoni qellimet tuaja per muajin dhjetor

Lexoni këtë dhe caktoni qëllimet tuaja për muajin Dhjetor

A keni menduar se cilat janë qëllimet tuaj muajin e fundit të 2019? Ndoshta keni vendosur të vizitoni një vend jashtë Shqipërisë, të gjeni një punë të mirë, apo keni vendosur që të kujdeseni për shtëpinë tuaj dhe ti largoni gjërat që nuk ju nevojiten më.

Fatëmirësishtë shumica e gjërave tanimë janë lehtësuar shumë me digjitalizimin e vazhdueshëm të botës, edhe pse shumë njerëz nuk e pelqejnë që teknologjia po zhvillohet shpejtë, mirpo duhet kuptuar se kjo vetëm sa sjell më shumë mundësi dhe lehtësi në kryerjen e shumë proceseve të përditshme. Ju mund ti plotësoni të gjitha qëllimet e lartëpërmendura duke përdorur platformën e MerrJep.al në vijim janë disa këshilla për këtë:

 

Largoni gjërat që nuk ju nevojiten dhe Fitoni Para

Po e lexuat mirë, ju mund ti largoni gjërat që nuk ju nevojiten të lironi shtëpinë tuaj nga to dhe në të njëjtën kohë të fitoni para nga kjo. Ju me siguri keni shumë gjëra që mbani në shtëpinë tuaj me shpresën se mund të ju duhen më vonë, mirpo ju nuk I përdorni ato asnjëherë. Nëse njëra nga qëllimet tuaja është që të lironi shtëpinë tuaj nga gjëra që nuk ju nevojiten, fotografoni ato dhe krijoni njoftime falas në webfaqen më të madhe të tregut online në Shqipëri në MerrJep.al.

 

Gjeni punën ideale

Gjetja e punës ideale nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë, pasi mund të shikoni me mijëra konkurse pune online që mund të ju përshtaten kualifikimeve tuaja, dhe mund të dërgoni direkt CV-në tuaj nëpërmjet emailes, prandaj shfrytëzojeni këtë mundësi sot, vizitoni Merrjep.al dhe gjeni punën ideale në mesin e 9000 njoftimeve.  

 

Udhëtoni jashtë Shqipërisë

Nëse keni vendosur që vitine ri ta pritni jashtë Shqipërisë ateherë mund të ju duhet që të shikoni shërbimet e agjensive turistike dhe të gjeni ofertën e duhur për të  kaluar pushime sa më të mira. Shikoni online ofertat më të mira që ofrojnë agjesnitë e ndryshme në MerrJep.al.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione