Disa nga shtepite me luksoze ne Merrjep

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

 

Merrjep.al janë mbi 60.000 njoftime për shtëpi ose apartamente në shitje/me qera nga më të ndryshmet. Për ta gjetur shtëpinë/apartamentit tuaj ideal ju mund të caktoni karakteristikart e vendbanimit që kërkoni, karakteristika si çmimi, numri I dhomave, sipërfaqja etj, mirëpo sot do ti veçojmë disa nga shtëpit/apartamentet më luksoze në MerrJep.al

 

1. Vilë në Reqan

Kjo vilë është e mobiluar komplet ka katër dhoma gjumi, tre banjo, guzhine, tualet, garazh e gjithashtu edhe pishinë të jashtme. Pra kjo vilë përmban 7 dhoma dhe ka 2 kat.

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.alDisa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

2. Apartament me qera 3+1

Ky apartament gjendet tek Kodra e Diellit dhe përmban një dhomë magazinë, veranda që rrethon të gjithë apartamentin dhe 2 post parkime. Ka një sipërfaqe prej 300 m2, pra 200 m2 apartamenti dhe 100m2 veranda. Mobilimi dhe dizajni e bëjnë të duket shumë luksoz.

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

3. TIRANA LUXURY RESIDENCE

Këto vila janë konceptuar dhe orientuar në stilin arkitektonik modern, sipas shitësit këto vila respektojnë rregullat dhe hapësirat e nevojshme të komoditetit për të jetuar në harmoni mes natyrës dhe shërbimeve të një qyteti metropolitan, janë shtëpi perfekte për relaksim që ripërcaktojnë konceptin e luksit, duke lidhur atë me mirëqenien dhe respektin ndaj mjedisit.

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

4. Apartament 3+1+2 tualete

Ky apartament gjendet në një nga zonat më të dëshiruara të Tiranës në Rrugën e Elbasanit tek ETC. Apartamenti përmban 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë të veçuar dhe lavantarine, gjithashtu disponon edhe një verand me një pamje shumë të mirë të qytetit. Apartamenti ka një sipërfaqe prj 195 m2.

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

Vizitoni MerrJep.al dhe gjeni shtëpin/apartamenti tuaj ideal në mesin e mbi 60.000 njoftimeve.

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information