Disa nga shtepite me luksoze ne Merrjep

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

 

Merrjep.al janë mbi 60.000 njoftime për shtëpi ose apartamente në shitje/me qera nga më të ndryshmet. Për ta gjetur shtëpinë/apartamentit tuaj ideal ju mund të caktoni karakteristikart e vendbanimit që kërkoni, karakteristika si çmimi, numri I dhomave, sipërfaqja etj, mirëpo sot do ti veçojmë disa nga shtëpit/apartamentet më luksoze në MerrJep.al

 

1. Vilë në Reqan

Kjo vilë është e mobiluar komplet ka katër dhoma gjumi, tre banjo, guzhine, tualet, garazh e gjithashtu edhe pishinë të jashtme. Pra kjo vilë përmban 7 dhoma dhe ka 2 kat.

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.alDisa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

2. Apartament me qera 3+1

Ky apartament gjendet tek Kodra e Diellit dhe përmban një dhomë magazinë, veranda që rrethon të gjithë apartamentin dhe 2 post parkime. Ka një sipërfaqe prej 300 m2, pra 200 m2 apartamenti dhe 100m2 veranda. Mobilimi dhe dizajni e bëjnë të duket shumë luksoz.

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

3. TIRANA LUXURY RESIDENCE

Këto vila janë konceptuar dhe orientuar në stilin arkitektonik modern, sipas shitësit këto vila respektojnë rregullat dhe hapësirat e nevojshme të komoditetit për të jetuar në harmoni mes natyrës dhe shërbimeve të një qyteti metropolitan, janë shtëpi perfekte për relaksim që ripërcaktojnë konceptin e luksit, duke lidhur atë me mirëqenien dhe respektin ndaj mjedisit.

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

4. Apartament 3+1+2 tualete

Ky apartament gjendet në një nga zonat më të dëshiruara të Tiranës në Rrugën e Elbasanit tek ETC. Apartamenti përmban 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 1 kuzhinë të veçuar dhe lavantarine, gjithashtu disponon edhe një verand me një pamje shumë të mirë të qytetit. Apartamenti ka një sipërfaqe prj 195 m2.

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

Disa nga shtëpitë/apartamentet më luksoze në shitje/me qera në MerrJep.al

Vizitoni MerrJep.al dhe gjeni shtëpin/apartamenti tuaj ideal në mesin e mbi 60.000 njoftimeve.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione