AUTO INGROSSO

SHQIPERIA

AUTO INGROSSO sjell ne shqiperi makina te ardhura nga ITALIA (Emilia-Romagna regione) nje nga zonat me te mira ne itali, Auto Ingrosso Kompani me nje eksperience 10 vjecare ne treg fton te gjithe klientet te na vizitojn ne piken tone dhe te gjene ose te porosisin makinen qe kerkojn,punojme cdo dite me pasjon ajo qe na ben te ndiehemi me mire esht nje pune e mire dhe sa me shume kliente te kenaqur, te ne do gjeni makina me cilesin dhe cmimet me te mira ne treg.AUTO INGROSSO GARANCI PER MAKINEN TUAJ.
PER ME SHUME NA NDIQNI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM FLM.

AUTOSTRADA:DURRES-TIRANE kilometri i 8

Durrës

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 344
Dje 11:22

VW GOLF 6.

Dje 11:19

MAZDA 5. AUTO INGROSSO 🇦🇱

3 900 EUR

19 Qer 09:56

MAZDA 2. AUTO INGROSSO 🇦🇱

4 600 EUR

04 Mar 12:33

Opel Zafira 1.6 benzin 2006

3 400 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione