Auto Mazreku

Makinat më të mira, klientët më të kënaqur!

Auto Mazreku operon prej shumë vitesh tashmë në tregun e shtiblejres së makinave duke ofruar makina të një cilësie të lartë me çmimet më konkuruese.

Tek ne do të keni mundësi të ndërroni dhe të blini makina ekonomike, makina familjare, makina sportive, makina për rrugë urbane dhe për rrugë rurale.

E nisëm si një biznes familjar, me dedikim dhe trasparencë dhe sot jemi një biznes i mirëfilltë që ofron makina të përdoruara në gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike.

Puna e suksesshme gjatë gjithë këtyre viteve na ka ndihmuar të kuptojmë që reklama jonë më e mirë janë klientët tanë besnik që na rekomandojnë me siguri të plotë dhe që nuk kanë mbetur asnjëherë të zhgënjyer.

Auto Mazreku ju ofron makina me kambio manuale ose me kambio automatike, makina me kilometrazh të ulët, makina me doganë ose makina pa doganë, sipas kërkesave dhe nevojave tuaja, padiskutim me çmimet më ekonomike. Por jo vetëm kaq, gjithashtu do të gjeni makina me madhësi motorrike të ndryshme. Ju nevojiten makina me naftë, makina me benzinë, ose makina benzinë- gaz? Ju ndihmojmë ne që të bëni zgjedhjen e duhur sipas preferencave tuaja.

Makina në oferta dhe makina në okazion të markave më të njohura dhe më të kërkuara do t'i gjeni tek ne.

-Ford: Ford c- max, Ford Focus, Ford Turneo, Ford Fiesta, etj
-Fiat: Fiat Grande Punto, Fiat Bravo, Fiat Doblo, etj
-Audi: Audi R8, Audi a4, Audi A3, etj.
-Toyota: toyota corolla, toyota yaris, toyota hilux, toyota Rav4 etj
-BMW: bmw 735, bmw x5, bmw x6, etj
-Mercedes- Benz: Mercedes- Benz AMG, Mercedes- Benz ML, C- class, E- class etj
- Opel: opel corsa, opel astra, opel zafira, etj

Të gjithë që janë në kërkim të një makine komode, të mirëmbajtur dhe me çmim të përballueshëm mund të na kontaktojnë në numrat tanë të telefonit: 0694400305 dhe në rrjetet tona sociale: Auto Mazreku

Fier-R.Shen Leonardo Murialdo Ngjitur me Gega Oil

Fier

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-14 nga 14
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione