Auto DP

Auto DP ofron makina të importuara nga Zvicra, modelet më të kërkuar dhe më të mirënjohura si: Volkswagen, Mercedes Benz, Ford, Nissan, Range Rover, Audi, Honda, Suzuki, etj

Makina në kushte motorrike dhe gjenerike perfekte, me kilometra origjinale dhe full option.

Për më tepër na kontaktoni: 00355 692061234

Rr"Zogu i Parë" Elbasan

Elbasan

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-27 nga 27
27 Maj 18:13

Mini Austin 1000 viti 1981

3 300 EUR

13 Maj 10:13

Fiat 500 1.3 JTD

3 500 EUR

13 Maj 09:36

BMW serie 3 328d xdrive

14 900 EUR

12 Maj 10:28

Jeep Grand Cheroke 3.0 d super full

16 500 EUR

14 Sht 11:50

Mercedes Benz B 180 cdi 2010

3 999 EUR

19 Korr 01:58

Range Rover Evoque Dinamic

24 500 EUR

05 Qer 20:50

Mercedes Benz ML 350 blutec

19 900 EUR

30 Pri 20:21

Mercedes Benz 220 CDI Avantgarde

5 990 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione