Auto Basha

Udhëtoni me Auto Basha

Auto Basha është një kompani që merret me shitje dhe blerje të makinave të përdorura dhe makina me qira. Prej vitesh ne ofrojmë për tregun vendas makina të ardhura nga Europa, modele full option në gjendje perfekte dhe të gatshme për t’u kontrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.

Ne tregtojmë një shumëllojshmëri markash dhe modelesh me kilometra origjinalë, forca motorrike të ndryshme, benzinë ose naftë, me kambio manuale ose automatike, me doganë të paguar ose jo, me targa shqiptare ose të huaja.

Sipas kërkesave dhe nevojave tuaja, nëse keni nevojë për makina komode, sportive, luksi ose për rrugë të gjata, pranë nesh mund të gjeni disa nga markat më cilësore si:

• Mercedes Benz: S Class 320, C 200, CL 500, A Class, B 200, ML 350, etj.
• Volkswagen: VW Golf V, VW Jetta, VW Passat, VW Tiguan, VW Tuareg etj.
• BMW: BMW X6, BMW seria 5, etj.
• Audi: Audi Q5, Audi A3 Sportback, Audi A4, Audi A8, Audi A6, etj.
• Toyota: Corolla, Auris, etj.
• Ford: Focus, Fusion, etj.

Makinat tona janë të pajisura me një sërë opsionesh shtesë si: fenera LED, stopa LED, sedilje me ngrohje, sedilje elektrike, sedilje memorie, sedilje sportive, kamera parkimi, sensor parkimi, perde për xhamat, tavan panorama, key Go, start stop në trafik, bagazhi me mbyllje elektrike, xhama të zinj, xhama elektrik, limitator shpejtësie, navigator, sallon lëkure, komanda në timon etj.

Makina me qira

Përveç shitblerjes së makinave, Auto Basha ofron për të gjithë ju edhe makina me qira. Pranë sallonit tonë mund të gjeni dhe modelet që ofrohen me qira, me çmime ekonomike dhe me komoditetin e nevojshëm për udhëtimin tuaj.

Për më shumë informacione lidhur me makinat tona dhe shërbimet që ofrojmë mund të na gjeni:

• Pranë sallonit tonë në Fushë Krujë - Shkodër, km 1
• Në faqen tonë të Instagramit: auto_basha
• Në Facebook: @ardjan.basha
• Në dyqanin tonë online në Merrjep.al.

Fushë-Krujë, Tiranë

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-34 nga 34
29 Korr 14:39

Audi A6 2.0TDI 2016 Matrix

1 EUR

29 Korr 14:36

Volvo XC60 D5 2.4 Nafte 2011

12 600 EUR

29 Korr 14:36

Mercedes Benz E280 Cdi EVO

6 400 EUR

29 Korr 14:36

Audi A6 3.0TDI 2013 MATRIX

17 800 EUR

29 Korr 14:36

Audi A6 3.0 TDI 2013 AUTOMATIK

14 500 EUR

29 Korr 14:35

Mercedes Benz E250cdi 2011

12 500 EUR

29 Korr 14:35

Volkswagen Golf 7 2.0 TDI 2014 Panorama

13 200 EUR

29 Korr 14:35

Volkswagen Passat CC 2.0TDI 2013

12 500 EUR

29 Korr 14:35

Porsche Cayenne 3.2 Benzin/ Gaz 2005

7 000 EUR

29 Korr 14:35

Mercedes Benz C200 CDI 2016

22 400 EUR

29 Korr 14:35

Volkswagen Golf 7 2.0 TDI 2014 Panorama

12 800 EUR

29 Korr 14:35

Renault Koleos 4x4

5 900 EUR

29 Korr 14:35

Mercedes Benz C220 CDI 2010

6 700 EUR

29 Korr 14:35

Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI 2016

19 000 EUR

29 Korr 14:29

Mercedes Benz C220 CDI 2015

23 500 EUR

29 Korr 14:29

Toyota FJ Cruiser Limited Edition

23 500 EUR

29 Korr 14:29

Mercedes Benz S350 Nafte 2010

15 500 EUR

29 Korr 14:26

Volvo XC60 D5 2.4 Nafte 2010

12 700 EUR

29 Korr 14:26

Mercedes benz c300 Benzin/Gaz 2008

7 500 EUR

29 Korr 14:26

Audi A6 3.0 TDI 2005 AUTOMATIK

5 300 EUR

29 Korr 14:26

Volkswagen Passat GT Prestige 2.0TDI

26 000 EUR

29 Korr 14:24

Audi A4 S-Line 2.7Tdi

1 EUR

29 Korr 14:24

Audi A6 3.0 TDI 2012 AUTOMATIK

1 EUR

29 Korr 14:24

Mercedes Benz c220CDI 2013

13 000 EUR

29 Korr 14:24

Audi A6 2.0TDI 2013 AUTOMATIK

15 300 EUR

29 Korr 14:24

Audi A6 3.0TDI Quattro 2012

14 500 EUR

29 Korr 14:24

Mercedes Benz B200 CDI Automatic 2013

12 800 EUR

29 Korr 14:24

Mercedes Benz B200 CDI Automatic 2013

12 800 EUR

29 Korr 14:23

Volkswagen Golf 7 2.0 TDI 2016

15 500 EUR

29 Korr 14:23

Audi A6 3.0TDI 2014 MATRIX

17 000 EUR

29 Korr 14:22

Range Rover Sport SDV8 3.6

1 EUR

29 Korr 14:22

Volkswagen Golf 7 2.0 TDI 2013

13 200 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione