OKAZION!!! Shitet ose jepet me qera vile ne Fier

Shitet nga: Henri 14 Nën 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Komuna: Fier
Shitet ose jepet me qera vile 4 kateshe me 2000metra toke truall te rrethuar. Kati i pare ka 2 garazhde dhe 2 depo,kati i dyte dhe i trete jane te kompletuar per banim dhe secili kat ka 3dhoma gjumi,sallon ,guzhine dhe 2 banjo,kati i katert eshte cati e shfrytezueshme. Secili kat ka sip 168metra katror. Vila eshte e pershtatshme edhe per aktivitete te tjera si hotel, zyra ,biznese te ndryshme. Vila eshte me dokumenta te rregullta.Cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim