BATERI AKUSTIKE "PEARL - ELX"

Shitet nga: arti 25 Nën 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 000 LEK

Komuna: Elbasan
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Bateri akustike ne gjendje shume te mire me pjata zildjan. Shume pak e perdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim