Mipi Tirane

makineri industriale italiane

shesim rafte dhe makineri industrjale per restorante,fabrika,bar,magazina

rr Erzeni nr3,Bathore,Kamez

Tiranë

Njoftimet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 58
18 Nën 20:21

TOYOTA COROLLA VERSO 2.0

4 000 EUR

18 Nën 20:21

FORD MONDEO 2.0

4 000 EUR

18 Nën 20:21

Porsche Cayenne Turbo S

6 500 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione