Publikuar: Pri 20 2023 01:09

Tiger Balm origjinal për shuarjen e dhimbjeve muskulore

EUR

Publikuar: Pri 20 01:09
Shikime: 3
Balsami i Tigrit është një zgjidhje e provuar dhe e besueshme për dhimbje muskulore. Kjo formulë unike është përbërës nga një kombinim i vajrave esencialë të bimëve dhe nënprodukteve të bimëve që ofrojnë një ndihmë të shpejtë dhe efektive në zonat e dhimbjes. Balsami i Tigrit është i pasur me ekstrakte të yndyrnave të kumbullave, cajit të gjelbër dhe kamforës që ndihmojnë në shuarjen e dhimbjeve dhe tensionit muskular. Ky produkt i lehtë dhe i shpejtë në absorbim është zgjidhja e duhur për ata që vuajnë nga dhimbjet muskulore
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione