Publikuar: Dhj 11 2016 12:36

OKAZION ABUS GRANIT X PLUS KYÇ BICIKLETE

LEK

LEK
Publikuar: Dhj 11 12:36
Shikime: 2
Eshte celik i vezhur me gomine kunder gervishjes dhe i pamundur te hapet . ABUS GRANIT X PLUS U LOCK!!! Cmimi esht OKAZION Vetem nje celes dhe i mungon pjesa e ku mund ta mbash lidhur ne biçiklete http://m.ebay.com/itm/abus-lucchetto-ad-arco-granit-x-plus-540-security-175203-/311736235748?hash=item4894ed76e4%3Ag%3AV8EAAOSwImRYIJ-3&_trkparms=pageci%253A11e55077-bf87-11e6-aa5d-74dbd180c516%257Cparentrq%253Aed4946e21580a5e0d673d554ffda0c5b%257Ciid%253A7
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355684242658

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione