Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 22 2024 11:24

Electric scooter

EUR

Publikuar: Pri 22 11:24
Shikime: 1

👉 Model: Kugo G5.
⚡️Max speed 38 km/h.
💥 80 km me nje karikim.
⚙️ Mini armotizatore mbrapa.
🔋 Bateri litiumi.
🎯 Pesha mbartese 120 kg.
🔛 Me sinjale anesore.
📞 Nr.tel 0685611039
🚘 Transport ne te gjithe shqiperin.
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Servis Shitje Bicikletash

Servis dhe shitje bicikletash
Bicikleta per femije dhe te rritur
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rruga ferit xhajko tirane

685611039

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione