Mobilim dhe arredim dhome hoteli ose guesthouse

499 000 LEK

Shitet nga: Gerti 18 Tet 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
!!!!!! OKAZION - MBYLLET AKTIVITETI
Shitet inventari per mobilimin e 4 dhomave gjumi per hotel ose guesthouse.
Krevatet jane somier tek te cilet bashkohen dhe perftohen dopio. Po ashtu kemi dhe komplete carcafesh, peshqiresh dhe jorganesh per secilen dhome.
Inventari perbehet nga:
Krevat Somir 200x90cm (8 cope).
Ball krevati dopio 230cm (4 cope).
Dyshek super boks me fasho 200x90cm (8 cope).
Coprimateras kunder ujit 200x90cm (8 cope).
Carcaf set Tek percale/saten 1+1+1 160x280cm (14 sete).
Carcaf set Dopio percale/saten 1+1+2 270x280cm (8 sete).
Jorgan 4 Stinet Tek 150x220cm (8 cope).
Jorgan 4 Stinet Dopio 250x220cm (4 cope).
Carcaf Zarf per jorgan Tek 150x220cm (15 cope).
Carcaf Zarf per jorgan Dopio 250x220cm (6 cope).
Jastek Mikrofiber (8 cope).
Set Peshqiresh 1+1+1 (20 sete).

Shiten te gjitha ose te vecuara. Per cmimet te vecuara ju lutem na kontaktoni!
Materialet jane shume pak te perdorura ose disa jane te paperdorura fare. Aktiviteti eshte mbajtur hapur vetem nje muaj dhe eshte perdorur shume pak.
Leaflet
Në fillim