Publikuar: Maj 30 2023 11:31

Toke tek Hoteli Gjuetise (Ishull-Lezhe)

Publikuar: Maj 30 11:31
Shikime: 18
Shitet toke ne Ishull-Lezhe me cmim te arsyeshem.
Toka ka nje siperfaqe prej 6860 m2, eshte e pajisur me te gjithe dokumentacionin ligjor me çertifikate pronesie (hipoteke), dhe harten treguese.Prona ndodhet vetem disa metra nga Hoteli i Gjuetise,eshte e pershtashme per ndertim,banesa etj.Pozicioni gjeografik i prones eshte mbrapa Hotelit te Gjuetise ne fshatin Ishull-Lezhe dhe e pozicionuar ngjitur me rrugen kryesore.Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin e telefonit +355 67 569 1955.
Çmimi i arsyeshem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
18
+355675691955

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione