Publikuar: Jan 07 2017 07:53

Samsung 360

EUR

Publikuar: Jan 07 07:53
Shikime: 2
Kamera eshte modeli fundit i prodhuar nga Samsung!
Eshte e perber nga dy kamera qe ben te mundur kapjen e videos dhe fotove 360 grade, gjithashtu ben dhe foto 180 grade me nje ciliesi shume te larte ne krahasim me action camera te tjera.
Parametrat jane si me poshte :

Dual CMOS 15MP Sensors w/ F2.0 Fisheye lenses

Videos: Dual Cam up to 3840x1920px @30fps/Single Cam up to 2560x1440px @30fps

Images: Dual Cam up to 7776x3888px or 30MP / Single Cam up to 3072x1728 or 5MP

Dimensions: 66.7 x 56.2 x 60mm

1GB RAM and up to 128GB of microSD memory

Removable 1350mAh battery

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, BT 4.1, USB 2.0, NFC

Kamera eshte ber dhurate dhe shitet per arsye mosperdorimi dhe eshte perdorur vetem 1 jave .
Cmim i padiskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

355697377771

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione