Publikuar: Mar 05 2023 09:20

Nokia

EUR

Publikuar: Mar 05 09:20
Shikime: 2
Nokia 1208
. Nokia 1208 butona gomin
. Nokia 1209 . Biznes . 6310 . 6310i , 6210 , samsung , me kapak , seat . Golf . Benz . Mercedes . E-class , amg , sport , edition , audi , bmv , x5 , bmw , volvo , 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 0 , paly station . Volzvagen . Touran . Sharp . Siemens . Bosch . Apple . Iphone . Telekomanda . Qera . Shpi . Banesa . Apartament .
. Nokia Fans
. Në gjendje perfekte pune dhe estetike
. Te lezetshem , te thjesht dhe mjaft praktik . Mbajn shum Bateri , kan Volum dhe Ngjohen paster . Super tlfona 😉👍
. Elbasan
. Per me shum modele facebok --> ( telefona aldo )
. Transport kudo ne vend
. Tel & Watsapp : 0688785550
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688785550

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione