Njoftimet e kompanisë Publikuar: Nën 03 2022 11:26

Billboard Reklamues

EUR

Publikuar: Nën 03 11:26
Shikime: 2
Ju prezantojmë billboardet më inovative në treg!🔥

-Përmasat 164x63 cm
-Me bateri te ri-karikueshme (me ushqyes) per nje cilësi të ndricimit LED sa më efektiv.
-E pajisur me këmbë mbajtese metalike.
-E pajisur me cante shpine per transport më të thjeshtë.
-Shumë e lehtë në peshë.
-Letra Reklamuese mund te hiqet sa here deshironi.
-Mund ta perdorni ne ambiente te brendshme dhe te jashtme.

Nqse deshironi nje reklamim sa më të thjeshtë dhe efektive në ambjentin e biznesit tuaj, Billboardet LED jane zgjedhja e duhur!

⭕️Vetem per 190 Euro!⭕️
Transport Falas!

Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar The bicycle shop

Ketu do te gjeni bicikleta te reja per femije dhe te rritur, me cmime nga me te arsyeshmet. Ndodhemi ne Korce dhe Tirane. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Korce dhe Tirane Tregoje në hartë

0696192872

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Ketu do te gjeni bicikleta te reja per femije dhe te rritur, me cmime nga me te arsyeshmet. Ndodhemi ne Korce dhe Tirane. 
Korce dhe Tirane 0696192872
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696192872

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione