Publikuar: Pri 05 2022 02:02

Lodra per femije

Publikuar: Pri 05 02:02
Shikime: 1
UKA SHPK bejme pergatitjen e kendit te lodrave per femije sipas porosis suaj, per çmime dhe detaje te tjera na kontaktoni ne numra e telefonit ( viber dhe whatsapp) +38344121207 +38349659666 , dhe ne rrjetet sociale Facebook dhe Instagram UKA SHPK. Ju mirepresim.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
+38344121207

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione