Publikuar: Maj 25 2022 11:04

Punesim ne Kroaci dhe Gjermani

Publikuar: Maj 25 11:04
Shikime: 3294
Kerkohen punetor per Kroaci dhe Gjermani.
Urgjent nevojiten mjeshter per ndertimtari: murator, fasader, knauf punues, suvatues, elektricist, pllakaxhi keramike, hidraulik, te nxemjes qendrore me kalldaje, hekurlidhes dhe te kallepeve te betonit, hidroizolime, saldues, vozites te kamioneve, eskavatorit dhe vincit, si dhe punetor ndihmes (te thjeshte).
Kontrata e punes, leja e qendrimit dhe leja e punes behet 1 vjecare.
Banimi dhe sigurimi shendetesor mbulohet nga punedhenesi (firma).
Lajmerohuni ne tel +383 49 564664
https://www.facebook.com/Punësohu-jashtë-Kosovës-104823038392264/
Ju mirepresim
Bajram Zatriqi
(Broker i autorizuar per punesim ne Kroaci dhe BE)
Prishtine, Kosove
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione