Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 13 2022 10:14

Veshje timoni për Mercedes Benz w212 w204 gle etj

EUR

Publikuar: Pri 13 10:14
Shikime: 11
Veshje timoni me lëkurë ose imitim lekure. Alcantara swede etj na ndiqni në Instagram auto_dekor.al. Tek ne do të gjeni veshje për të gjitha llojet e makinave. Modele sportive bazike origjinale etj sport carbon kombinime te ndryshme. Mos blini timona të tjerë. Veshja e timonit do ju japi atë pamje që ju keni menduar pasi ka shumë lloje modele dhe materiale te ndryshme. Ngjyra peu të ndryshme. Kemi për çdo lloje makine.
Çmim i ulët dhe cilësi maksimale. Ofrojmë dhe montim. Ju a sjellim me poste nese doni ta monotoni vetë. Se bashku me të gjitha aksesorët që duhen per montim. Butona Timoni si dhe aksesore të tjerë. Komanda timoni.
Mos ezito na kontaktoni. Çmime të ulta dhe cilësi maksimale.
Auto_dekor.al


tag : Audi, bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi caddy maxi pikap pick up sharan sharon mercedes benz volksvagen vw maxi maksi cady cady maxi , jazz , xhaz, hundai, jaz,
2011 tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, , CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC MERCEDES , 1.4, 1.3,1.6 , japoneze, makinejaponeze,bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.q audi bmw golf pollo opel seat tauran mercedes tfsi Tfsi bmw citroen golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 23HEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CARANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE NISSAN TERRANO RENO CLIO SKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISERA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 krah anglez krah te kundert banesa me qira banesa makina me qera ndrohet ndrim diferenc goma parakolp fener stopa gaz tfsi Tfsi tsi gti r15 r16 r17
190mij , sport ediotion. W204 w212 w211
A
Mercedes-Benz E-Class (A207)
C
Mercedes-Benz C107
Mercedes-Benz E-Class (C207)
Mercedes-Benz CLK-Class (C208)
Mercedes-Benz CLK-Class (C209)
R
Mercedes-Benz R107 and C107
Mercedes-Benz SL-Class (R129)
Mercedes-Benz SLK-Class (R170)
Mercedes-Benz SLK-Class (R171)
Mercedes-Benz SLK-Class (R172)
Mercedes-Benz SL-Class (R230)
Mercedes-Benz SL-Class (R231)
Përshkrimi i linkut

AUTO_DEKOR.AL

VESHJE TIMONI , NAVIGATORA ANDROID DHE PJESE TE TJERA
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Tirana

+355688445344

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

VESHJE TIMONI , NAVIGATORA ANDROID DHE PJESE TE TJERA
Tirana +355688445344

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione