Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 27 2023 01:57

Dinamo Bosch per VW ,Audi 1.6,2.0 diesel viti 2015

Publikuar: Mar 27 01:57
Shikime: 100
Dinamo Bosch per VW Golf 7 ,Arteon ,Caddy ,Sharan ,Tiguan ,Transporter,Multivan ,Crafter ,etj 1.6,2.0 diesel viti 2015.(Garanci 1 vit )
ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH BRAVO GIULIETTA SCUDO FORD Focus MUSTANG FIESTA MONDEO KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI TESLA PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA AUDI LEXUS OPEL MERCEDES-BENZ BMW NISSAN PORSCHE MINI LANDROVER,LANCIA ,LADA
Përshkrimi i linkut

Auto-Tirana-Parts

Ju ofrojme VETEM Motorrino,Dinamo,Kompresor Klima te reja dhe te perdorura .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Ju ofrojme VETEM Motorrino,Dinamo,Kompresor Klima te reja dhe te perdorura .
Tirane 0697727697
100
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697727697

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione