C CLASS 200 VITI 2008

0 EUR

Shitet nga: Klaudio 18 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kaftë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
SHITET C CLASS 200CDI, VITI 2008, AUTOMATIKE.
MAKINA KA 235'000 KM I ARDHUR NGA GJERMANIA NE NENTOR 2018, NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM ESHTE SHUME E PASTER BRENDA DHE JASHTE ME LIBER SHERBIMESH.
CMIMI 8500 EURO I DISKUTUESHEM
TEL: 0688415208
Klaudio
0688415208

WhatsApp:
0688415208
Leaflet
Në fillim