Publikuar: Qer 14 2024 03:50

GOMONE 2016 6M SUZUKI 140

EUR

Publikuar: Qer 14 03:50
Shikime: 112
●Gomone Goethe Rib viti 2016
● Gjatesia 6 metra
●Motorr Suzuki 140HP 2016 4 kohesh me 190 ore pune
●Shpenzimi 15L-20L per ore, super ekonomik
●Shpejtesia maksimale 50 milje detare
● Karreli i perfshire ne cmim
●Vende 6+1 ne letra
●Tubularet te ri Neopren Orca garanci 5 vjecare
●Letra,siguracion dhe leje lundrimi te prera deri gusht 2024

•Dush me uje te embel me kapacitet 100Litra
• Ekran Gps Lowrance 7 hollot per peshkim/matje thellesie/harta detare
•Radio profesionale waterproof Boss dhe sistem audio
•Sistem dritash navigimi
•2 bateri marine me stako baterie me 3 pozicione
• Kryer sherbimet e dimerimit
• Vaj filtra + antivegjetativ kryer me 20.05.2024


27000€ cash
30000€ ndrrim

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
112
0692092902

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione