Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kerkoj pune - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kerkoj pune,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Kerkoj pune Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Pri 15:15 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Poune sezonale verore

12 Mar 22:32 Kafshë në fermë  ·  Vlorë

Punetor familje

05 Nën 15:13 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vlorë

Shofer Autobuzi

01 Nën 12:34 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vlorë

Kerkoj punë

14 Tet 16:25 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

kerkoj

29 Sht 12:23 Makina  ·  Acura  ·  MDX  ·  Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Sht 10:51 Makina  ·  Acura  ·  RL  ·  Vlorë

Rolot fast food

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 00:35 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

KERKOJ PUNE SHOFER. PATENTE B

02 Korr 23:08 Punë  ·  Industri dhe Prodhimtari  ·  Vlorë

Kerkoj pune mundesisht dhe strehim

20 Qer 08:04 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Staff per restorant

07 Qer 00:08 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Kerkohet recepsionist

31 Maj 16:31 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

pune

30 Maj 00:01 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Ofroj pune recepsionist

16 Maj 22:57 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

ofroj pune

12 Maj 15:09 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vlorë

Kerkoj pune

05 Maj 16:46 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj pun

24 Pri 03:26 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

KERKOJ PUNE SHOFER PATENTE B

11 Mar 03:32 Punë  ·  Mjeksi  ·  Vlorë

Kerkoj mjek stomatolog

11 Mar 00:21 Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj pun

500 LEK

19 Jan 11:13 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj pun

05 Jan 17:05 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj pune

01 Gush 13:49 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Vlorë

kerkoj te blej qark iphone 7 .

50 LEK

05 Korr 09:29 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vlorë

A2 B C D CE

14 Qer 07:58 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Staf per pune sezonale

10 Qer 17:50 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Staf per pune sezonale

19 Maj 23:17 Turizëm dhe Evente  ·  Vlorë

Kerkoj kamrier/e

450 EUR

02 Maj 10:42 Punë  ·  Përkujdesje për fëmijë  ·  Vlorë

Kërkoj Dado

19 Pri 16:25 Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Vlorë

pune kamarier

16 Pri 22:53 Punë  ·  Turizëm dhe Hotelieri  ·  Vlorë

Kerkoj staf

19 Mar 12:29 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj pune ne vlore

14 Shk 02:41 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vlorë

Kërokoj punë si shofer

26 Nën 09:48 Punë  ·  Transport dhe Distribuim  ·  Vlorë

shofer

25 Sht 19:11 Makina  ·  Vlorë

Kerkoj w203 manual motor EVO

24 Korr 13:56 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Vlorë

Pune

23 Qer 18:35 Punë  ·  Kujdesi kozmetik  ·  Vlorë

Kerkoj pune

04 Maj 13:51 Punë  ·  Bujqësi  ·  Vlorë

Kerkoj pune.bujqesi.industri.turizem

03 Maj 21:39 Punë  ·  Bujqësi  ·  Vlorë

kerkoj pune.bujqesi e turizem

13 Pri 20:54 Punë  ·  Të tjera  ·  Vlorë

Kerkoj pune

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kerkoj pune | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione