Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kompleksi dinamo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kompleksi dinamo,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kompleksi dinamo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA TE KOMPLEKSI DINAMO 800 EURO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar

Sot 17:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QERA TE KOMPLEKSI DINAMO 800 EURO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera Ap 2+1+2 te Olimpiku

1 250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Apartament 2+1+2, Kompleksi Dinamo

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
20 Pri 12:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

$ Zyra me qera te Kompleksi dinamo, Komuna e parisit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
20 Pri 11:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Ambient Biznesi me qera 2-katesh, te Stadiumi Dinamo

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
20 Pri 11:07 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

��Jepet Ambjent Biznesi me Qera Prane Stadiumit Dinamo��

2 000 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
19 Pri 15:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartameti 3+1 jepet me qera tek Kompleksi Dinamo

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
18 Pri 11:42 Shtëpi  ·  Tiranë

SUPER APARTAMENT ME QIRA 2+1. Liman Kaba Komuna e Parisit Ko

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Pri 12:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2, Me Qira. Kompleksi Dinamo

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
29 Mar 19:08 Shtëpi  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT/JO AGJENSI

259 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Mar 12:10 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET SUPER APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK KOMPLEKSI OLIMPIK

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
17 Mar 12:07 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo,

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Mar 14:17 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 i mobiluar per shitje te Kompleksi Dinamo!

239 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Mar 12:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi 3+1 Tek Kompleksi Dinamo [ID PV042]

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
08 Mar 19:37 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shitet hotel te Kompleksi Dinamo

2 000 000 EUR

22 Shk 13:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartameti 3+1 jepet me qera tek Kompleksi Dinamo

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
22 Shk 13:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartameti 3+1 jepet me qera tek Kompleksi Dinamo

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
22 Shk 12:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartameti 3+1 jepet me qera tek Kompleksi Dinamo

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
22 Shk 12:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartameti 3+1 jepet me qera tek Kompleksi Dinamo

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
22 Shk 12:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartameti 3+1 jepet me qera tek Kompleksi Dinamo

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
22 Shk 12:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartameti 3+1 jepet me qera tek Kompleksi Dinamo €

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
07 Shk 16:09 Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QERA, KIKA 1

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
01 Shk 23:12 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

kerkohet shitese

01 Shk 10:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+2 per Qera tek Kika 2, Komune te Parisit

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
28 Jan 15:06 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet apartament Kompleksi dinamo

210 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Jan 18:47 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per qera perballe Lake View!

690 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
09 Jan 17:31 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

kerkohet shitese

05 Dhj 18:35 Apartamente  ·  Tiranë

Super Apartament Luksoz ne Komunen e Paristit!

243 000 EUR

Numri i dhomave: 2
05 Dhj 10:36 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per Qera

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Nën 13:58 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA TE KOMPLEKSI DINAMO

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Nën 01:01 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Kompleksi Dinamo, Tirane

245 950 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Nën 22:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 ne shitje Kompleksi Dinamo, Olimpiku.

2 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
23 Tet 11:22 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 + Post Parkimi ne shitje Rruga Bilal Golemi n

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Sht 23:01 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 3+1, Kompleksi Dinamo prane Komunes

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Sht 21:32 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

kerkohet shitese

30 Gush 13:02 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1, per qira!Stadiumi Dinamo

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Gush 11:34 Apartamente  ·  Tiranë

��Parku Olimpik�� Ambient per zyre 100 m2

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
24 Qer 11:39 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Tek Kompleksi Dinamo

258 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Qer 11:21 Apartamente  ·  Tiranë

QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK RR. E KOSOVAREVE

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Qer 23:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet apartament 2+1+2 tualete Komuna e Parisit

225 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Qer 00:57 Apartamente  ·  Tiranë

''RR. E KOSOVAREVE'' QIRA APARTAMENT 2+1+2 TUALETE !

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Qer 18:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

RRUGA E KOSOVAREVE,JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
24 Maj 23:41 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera 2+1 tek komuna e parisit, 1000 euro

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kompleksi dinamo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione