Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ambjent per biznes lokal - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ambjent per biznes lokal,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ambjent per biznes lokal Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Pri 17:49 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Lokal me qera

300 LEK /

21 Pri 23:13 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Ambjent per qera

800 EUR / muaj

11 Dhj 10:34 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Shitet dyqan me biznes te ngritur

199 999 EUR

04 Sht 15:55 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Biznes Restorant/Pizza

100 000 EUR Çmimi me zbritje

13 Shk 23:44 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ambjent buznesi (lokal)

07 Nën 21:07 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Jepet Lokal me Qira

08 Sht 20:27 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet/ qera/ bashkepunim. 80metra katror i investuar.

350 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
27 Mar 10:55 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

shitet biznesi lokal

30 000 EUR

25 Mar 09:57 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

shitet biznesi bar kafe dhe fast food

18 Tet 11:16 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Jepet me qera buze rruge okazion

40 000 LEK

12 Nën 13:08 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ambjent me qera per Biznes

100 000 LEK / muaj

07 Jan 09:36 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Jepet me qira ambjent per biznes

1 200 EUR / muaj

03 Tet 11:35 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Unaze E Re, Shitet Ambjent Per Biznes.

450 000 EUR

04 Mar 19:30 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Lokal me Qera

600 LEK

17 Nën 14:15 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Biznes

300 000 EUR

27 Qer 17:56 Apartamente  ·  Tiranë

OKAZIONE

Numri i dhomave: 2
20 Nën 15:15 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Ambjent prej 95m2 ne Tirane

17 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ambjent per biznes lokal | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione