Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet shtepi komuna parisit - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet shtepi komuna parisit,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet shtepi komuna parisit Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Pri 16:47 Apartamente  ·  Tiranë

Okazion Shitet Apartament 3+1+2+Bllk Komuna e parisit

218 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
19 Gush 20:50 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi 3+1 tek Komuna Parisit

1 500 EUR

Numri i dhomave: 3
30 Mar 09:53 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
22 Sht 02:30 Shtëpi  ·  Tiranë

OKAZION SHITET SHTEPI PRANE QENDRES KRISTAL 165 M2

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Mar 17:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

toke per shtepi ,zona per banesa

55 000 EUR

02 Dhj 14:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Komuna e Parisit shtepi ne shitje

169 000 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Nën 20:47 Shtëpi  ·  Tiranë

Komuna e Parisit

128 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
17 Sht 15:54 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi 3+1 tek komuna e parisit

145 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
19 Gush 21:37 Shtëpi  ·  Tiranë

Komuna parisit

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Korr 14:43 Apartamente  ·  Tiranë

Shtepi OKAZION

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Maj 15:26 Apartamente  ·  Tiranë

Shtepi 2+1+1

Numri i dhomave: 3
19 Dhj 20:04 Shtëpi  ·  Tiranë

Kompleksi Kika 2

1 200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Nën 19:21 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi te komuna parisit (prane botanikut)

7 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
01 Maj 08:46 Shtëpi  ·  Tiranë

shes shtepi

800 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
18 Shk 17:14 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi te Komuna e parisit

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
10 Shk 18:34 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi prej 141m2 ne Tirane

114 000 EUR

Numri i dhomave: 4
17 Jan 19:29 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi prej 75m2 ne Tirane

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Sht 22:32 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 Komuna Parisit kopshi botanik 48

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Qer 13:27 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

OKAZION!!!!! Ambjet Biznesi prej 90 m2 tek Komun..

1 330 EUR

14 Maj 21:55 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet/Nderrohet,Okazion Apartament 150m2/140,00..

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet shtepi komuna parisit | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione