Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

DIVANA - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe DIVANA,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj DIVANA Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 11:18 Makina për kamping  ·  Tiranë

❗️RULOT BAILEY RANGER 510/4 2005❗️����

4 900 EUR Çmimi me zbritje

29 Mar 11:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Tiranë

Divana lekure

1 LEK

02 Dhj 11:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

shiten divana

150 LEK

01 Dhj 00:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Okazion divana

650 EUR

26 Tet 00:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shiten divana

15 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Tet 16:47 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten Divana Te perdorur

500 LEK

21 Maj 18:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kolltuqe , divana

8 499 LEK Çmimi me zbritje

13 Dhj 05:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divana

10 000 LEK

18 Nën 14:57 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divana

3 LEK

16 Nën 12:58 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divana

3 EUR

16 Nën 12:42 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divana

3 EUR

14 Nën 21:18 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

divana te cilesis mire

150 EUR

13 Tet 13:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

shiten divane

30 Gush 14:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

divana dhe kolltuqe per sallon

70 000 LEK

19 Maj 10:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shiten divana kend

30 000 LEK

06 Pri 15:35 Punë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

mobileri

365 EUR

25 Dhj 00:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shiten divana

350 EUR

10 Dhj 18:28 Të tjera  ·  Tiranë

DIVANA NE SHTIJE

20 Tet 14:13 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Shitet biznes

9 500 EUR

16 Tet 14:54 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

shiten divana / kolltuqe

19 000 LEK

06 Sht 12:59 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Tiranë

Tavolina druri per restorant

1 EUR Çmimi me zbritje

01 Sht 01:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Playstation

3 500 EUR

21 Gush 18:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Okazionn 220€

220 EUR

08 Gush 18:26 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Divana

300 LEK

11 Qer 10:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

mobile te perdorura

2 000 LEK

25 Pri 22:57 Të tjera  ·  Tiranë

Divana lux +tavolin mesi te veshura me folje ari

1 000 EUR

22 Pri 20:06 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 jepet me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
05 Mar 09:32 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Shes divana

40 000 LEK

22 Jan 19:25 Të tjera  ·  Tiranë

Kende-Tavolina-karrike

1 EUR

07 Jan 13:00 Të tjera  ·  Tiranë

Dua te shes divana gjerman me cmim te arsyeshem.

80 000 LEK

05 Jan 20:17 Të tjera  ·  Tiranë

Divana te perdorura (kend)

39 000 LEK

12 Dhj 19:47 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepia me qera 1 + 1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Nën 19:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Komplet divana te perdorum

25 000 LEK

30 Sht 10:32 Të tjera  ·  Tiranë

Divana Kend 3x3

500 LEK

21 Korr 17:31 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Kend divan

450 LEK

26 Pri 22:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Divana

15 000 LEK

Numri i dhomave: 1
28 Shk 17:08 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Divana

28 Shk 13:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tiranë

Divana te perdorur

12 Dhj 12:22 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Mobilje

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj DIVANA | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione