Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

porta - Të tjera Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe porta,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj porta Të gjitha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Qer 16:52 Të tjera  ·  Tiranë

SmartBox MXQ 4K Pro 1600 Lek

1 600 LEK Çmimi me zbritje

10 Qer 19:15 Të tjera  ·  Tiranë

Golf 5 2005 manuale 200

3 330 EUR Çmimi me zbritje

06 Qer 17:23 Të tjera  ·  Durrës

Shtitet banak

500 LEK

07 Maj 07:03 Të tjera  ·  Durrës

dyer alumini

25 EUR Çmimi me zbritje

Online
27 Mar 19:07 Të tjera  ·  Durrës

SHITEN PORTAT E SHTEPIS

70 000 LEK

23 Mar 19:14 Të tjera  ·  Durrës

Eko ultrasound Toshiba me 2 sonda

1 800 EUR

06 Shk 12:54 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet pen tattoo p2s

250 EUR

26 Jan 20:17 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet PORTA

200 EUR

19 Jan 00:38 Të tjera  ·  Elbasan

Porta shtepie

500 EUR

19 Jan 00:27 Të tjera  ·  Elbasan

Porta hekuri 2 vite te perdorura

500 LEK

19 Tet 09:21 Të tjera  ·  Vlorë

Punime Hekuri

07 Tet 23:55 Të tjera  ·  Vlorë

Xhama rethues dhe cadra

2 800 EUR

24 Gush 11:55 Të tjera  ·  Berat

Porte Hekuri

14 Maj 16:46 Të tjera  ·  Tiranë

Pult universal per porta garazh etj

1 500 LEK

12 Maj 17:04 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten porta

450 000 LEK

20 Pri 22:56 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion DVR Rregjistrues samsung

1 080 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 15:32 Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION

1 EUR

10 Mar 02:23 Të tjera  ·  Korçë

Shes Android Box R69

3 000 LEK

21 Shk 11:47 Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION

22 Dhj 16:20 Të tjera  ·  Durrës

Shes dritare dhe porta dopio xham

1 700 EUR

10 Dhj 19:01 Të tjera  ·  Tiranë

Porta

06 Tet 17:17 Të tjera  ·  Shkodër

Pajisje per dobesim Terapi elektrodash B-2003

365 EUR

17 Korr 20:22 Të tjera  ·  Tiranë

Volvo 520

26 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Korr 10:31 Të tjera  ·  Tiranë

Kamera Sigurie

500 EUR

07 Korr 09:52 Të tjera  ·  Tiranë

Shes paisje per piceri te perdorura

4 500 LEK

02 Korr 17:46 Të tjera  ·  Tiranë

PHOTOMETER

1 350 EUR

15 Qer 15:21 Të tjera  ·  Tiranë

PORTE

1 582 EUR

17 Maj 13:20 Të tjera  ·  Krujë

Shiten pajisje Kreperie

10 Maj 14:00 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer freskues banak

450 EUR

28 Mar 08:31 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Adaptor Karikimi MP3 ne shitje

2 490 LEK

Shitësit të Besuar
15 Shk 18:55 Të tjera  ·  Tiranë

Porta Automatike

10 EUR

01 Jan 12:34 Të tjera  ·  Sarandë

Volvo

1 600 EUR

17 Dhj 18:05 Të tjera  ·  Tiranë

shitet figorifer per mish

2 000 EUR

07 Dhj 13:41 Të tjera  ·  Tiranë

Paisje per furre buke

85 000 LEK

22 Nën 15:46 Të tjera  ·  Durrës

Motor per porta me rreshqitje deri ne 1000kg

300 LEK Çmimi me zbritje

05 Nën 10:14 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten paisje picerie

5 EUR

04 Nën 08:47 Të tjera  ·  Tiranë

Dollap me 2 porta freskues transporti falas

270 000 LEK

22 Tet 11:47 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten paisje picerie

4 000 EUR

02 Tet 21:30 Të tjera  ·  Tiranë

Porta per Garazhe me telekomand

650 EUR

13 Korr 15:13 Të tjera  ·  Tiranë

Kopjues kartash ashensori edhe te tjera.

25 LEK

09 Korr 20:08 Të tjera  ·  Durrës

Okazion Porte per shtepi

500 000 LEK

27 Qer 19:59 Të tjera  ·  Shkodër

Porta automatike

15 Qer 11:15 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet frigorifer banko inoxi

750 EUR

08 Maj 09:27 Të tjera  ·  Tiranë

Portë Oborri

31 Mar 14:40 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

MP3 Bluetooth Baseus per Makine

1 990 LEK

Shitësit të Besuar
17 Dhj 13:01 Të tjera  ·  Tiranë

Zgar shtepie me porosi

1 LEK Çmimi me zbritje

19 Nën 03:54 Të tjera  ·  Durrës

Printera+Scaner Canon F161600 dhe F190500

500 EUR

10 Sht 22:52 Të tjera  ·  Tiranë

Autobus iveco euro ridere 35

20 000 EUR

10 Gush 15:27 Të tjera  ·  Tiranë

SHITET Portë me shinë

30 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj porta | Të gjitha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • porta në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Porta hekuri ne shitje në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • porta në kategorinë Të tjera
  • Porta në kategorinë Për fëmijë
  • porta në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Caddy
  • Porta në kategorinë Materiale për ndërtim
  • Porta hekuri në kategorinë Shitja me shumicë/Mall
  • porta në kategorinë Makina | Audi | A3
  • porta automatike në kategorinë Dorëzim i biznesit të përpunuar
  • Porta në kategorinë Veshje/Këpucë

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione