Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ndricues - Të tjera Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ndricues,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ndricues Të gjitha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Pri 11:40 Të tjera  ·  Tiranë

Dy super ndricuesa Foscarini Troag

1 EUR

17 Mar 08:45 Të tjera  ·  Shkodër

Dekor ndricues per festa

11 Dhj 12:30 Të tjera  ·  Tiranë

Ndricues Led

100 EUR

20 Tet 22:20 Të tjera  ·  Tiranë

Biliardo garlando

100 000 LEK

13 Tet 05:53 Të tjera  ·  Tiranë

Ndricues salloni

120 EUR

22 Sht 21:47 Të tjera  ·  Vlorë

Skuter elektronik

65 000 LEK

09 Gush 18:33 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Krem Fytyre Biostimulues

06 Dhj 23:32 Të tjera  ·  Elbasan

Biciklet 28

220 EUR

07 Tet 13:56 Të tjera  ·  Durrës

ndricues led

07 Tet 13:50 Të tjera  ·  Durrës

led ndricues

03 Sht 13:59 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet ndricues per parking 60 mije

50 LEK Çmimi me zbritje

25 Nën 10:49 Të tjera  ·  Tiranë

PROJEKTOR LED

1 LEK

25 Gush 23:30 Të tjera  ·  Tiranë

Minibar

180 000 LEK

05 Dhj 13:14 Të tjera  ·  Tiranë

Ndricues neon

45 EUR Çmimi me zbritje

11 Tet 14:06 Të tjera  ·  Tiranë

Abazhur/ndricues tavanor per bar/restorant

15 EUR

08 Sht 12:54 Të tjera  ·  Tiranë

Drita Robot 1 meter Lienar me 4 Koka

4 500 LEK Çmimi me zbritje

03 Sht 22:00 Të tjera  ·  Tiranë

Llampadar

280 EUR

27 Maj 11:33 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion shitet ndricues rruge

4 000 LEK

12 Nën 20:00 Të tjera  ·  Tiranë

Ndriçues led

1 300 LEK

06 Maj 14:24 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet banak ..

1 000 000 LEK

24 Pri 10:25 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Ndriçues akuariumi

1 200 LEK

06 Korr 12:30 Të tjera  ·  Tiranë

shitet frigorifer 150 mi lek

15 000 LEK

16 Nën 20:39 Të tjera  ·  Tiranë

Bilardo Granlando

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ndricues | Të gjitha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione