Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tok - Të tjera Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tok ,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Tok Të gjitha | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:11 Të tjera  ·  Fier

Ofroj Kerkoj Fier

1 LEK

Dje 08:20 Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION reklam panel led

450 LEK Çmimi me zbritje

Dje 07:51 Dyqan Të tjera  ·  Berat

Makina me qera POBRAT-BERAT

11 111 LEK

Shitësit të Besuar
12 Qer 15:53 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

BANAK NGROHES EKSPOZITOR PER USHQIME DHE GJELLRA

2 500 EUR

Shitësit të Besuar
12 Qer 15:53 Dyqan Të tjera  ·  Vlorë

BANAK NGROHES EKSPOZITOR PER USHQIME

2 500 EUR

Shitësit të Besuar
10 Qer 12:56 Të tjera  ·  Durrës

Shitet tik tok 10.5 k real

300 EUR

09 Qer 10:22 Të tjera  ·  Malësi e Madhe

Tok ne shitje

40 EUR

03 Qer 08:07 Të tjera  ·  Tiranë

�� Aparat tensioni Oksimeter 70 mij lek te dy ��

70 LEK Çmimi me zbritje

29 Maj 18:15 Të tjera  ·  Durrës

ROMA UOMO LAURA BIAGIOTTI 125ml Edt 70mijë

70 LEK

26 Maj 10:53 Të tjera  ·  Durrës

Neroli Eau de Parfum 100ML Per MESHKUJ

55 LEK

21 Maj 10:31 Të tjera  ·  Durrës

Smart device new ON BOX

23 LEK Çmimi me zbritje

19 Maj 12:35 Të tjera  ·  Fier

Bangoprove Pompa nafte Mirkon star 8 okazion

2 000 EUR

15 Maj 21:02 Të tjera  ·  Durrës

shitet tok ne kepin e rodonit ne shetaj

32 000 EUR

13 Maj 03:06 Të tjera  ·  Malësi e Madhe

Tok ne shitje

40 EUR

12 Maj 10:54 Të tjera  ·  Tiranë

Website

30 EUR

10 Maj 22:06 Të tjera  ·  Tiranë

Website 20€

20 EUR

06 Maj 09:28 Të tjera  ·  Tiranë

Ndertim Website

49 EUR

06 Maj 04:36 Të tjera  ·  Dibër

Tik tok 10 k follow

130 EUR

05 Maj 11:41 Të tjera  ·  Tiranë

Website

49 EUR

05 Maj 09:55 Të tjera  ·  Tiranë

Website development

49 EUR

26 Pri 13:34 Të tjera  ·  Malësi e Madhe

Tok ne shitje

4 EUR

03 Pri 21:20 Të tjera  ·  Durrës

okazion !! Tok are ne shitje 500m

32 000 EUR

24 Mar 12:42 Të tjera  ·  Kurbin

Toke per shitje

200 EUR

16 Mar 10:56 Të tjera  ·  Tiranë

Reklamim automjeti per vetem 5€

5 EUR

13 Mar 20:46 Të tjera  ·  Malësi e Madhe

Tok me qera

11 Mar 14:39 Të tjera  ·  Malësi e Madhe

Tok me qera

04 Mar 13:25 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten tik tok

500 360 EUR

19 Shk 12:09 Të tjera  ·  Durrës

BYRZYLYK TEREPEUTIK çlironi energjitë negative

700 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tok | Të gjitha | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione