Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

disqe - Të tjera Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe disqe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj disqe Të gjitha | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Dhj 17:12 Të tjera  ·  Fier

Disqe plus Goma

1 000 EUR

10 Korr 17:42 Të tjera  ·  Fier

PS3

11 000 LEK

16 Dhj 19:11 Të tjera  ·  Fier

Audi A6 2012-13 okazion

11 700 EUR

31 Gush 13:04 Të tjera  ·  Fier

SHITET PLS

13 Maj 23:06 Të tjera  ·  Fier

Disqe AUDI

700 EUR

18 Shk 19:26 Të tjera  ·  Fier

disqe goma

18 Shk 19:24 Të tjera  ·  Fier

disqe

09 Shk 22:03 Të tjera  ·  Fier

Biciklet Prestige PR-850

145 LEK

15 Dhj 05:19 Të tjera  ·  Fier

Peugot 407 2008 Automat!!!!!

3 900 EUR

04 Dhj 12:29 Të tjera  ·  Fier

BMW 325i

5 500 EUR

17 Tet 12:34 Të tjera  ·  Fier

disqe 17 benzi 212 204 + goma

10 Tet 20:35 Të tjera  ·  Fier

disqe 16 amg 203 204 211

10 Tet 16:04 Të tjera  ·  Fier

disqe audi 17 A4 A3 bashke me goma

10 Tet 15:12 Të tjera  ·  Fier

disqe 15 golfi 5 bashke me goma

10 Tet 15:12 Të tjera  ·  Fier

disqe 19 tuaregu bashke me goma

10 Tet 15:12 Të tjera  ·  Fier

disqe 20 audi A8 viti 2008

10 Tet 15:04 Të tjera  ·  Fier

disqe 19 amg 204 212 211 s clas

10 Tet 15:04 Të tjera  ·  Fier

disqe audi 19 a4 a5 a6 a7

20 Gush 17:25 Të tjera  ·  Fier

Shiten BENZI okazion

07 Qer 15:09 Të tjera  ·  Fier

Disqe per bmw 18coll

31 Maj 21:18 Të tjera  ·  Fier

Shitet: Nintendo wii dhe ps2

300 EUR

31 Maj 21:18 Të tjera  ·  Fier

Nintendo wii

300 EUR

18 Maj 22:28 Të tjera  ·  Fier

Disqe 16 bashk me goma ..akull te rinj

200 EUR

09 Pri 18:24 Të tjera  ·  Fier

ps2

09 Pri 18:24 Të tjera  ·  Fier

xbox

06 Mar 09:11 Të tjera  ·  Fier

Shitet urgjent

450 LEK

23 Shk 14:06 Të tjera  ·  Fier

Disqe origjinale ps3

1 000 LEK

20 Jan 05:48 Të tjera  ·  Fier

Shiten 2 disqe per ps4 call of duty modern warfare dhe call

60 LEK

31 Tet 13:03 Të tjera  ·  Fier

Shitet ps3

120 LEK

25 Tet 11:35 Të tjera  ·  Fier

Disqe 16

200 EUR

18 Tet 12:07 Të tjera  ·  Fier

Biciklete

130 LEK

16 Korr 07:45 Të tjera  ·  Fier

DISQE AUDI A6. 225.55.17

02 Qer 14:19 Të tjera  ·  Fier

gomisteri Cimi

31 Maj 09:08 Të tjera  ·  Fier

disqe audi 225.55.17

16 Maj 10:09 Të tjera  ·  Fier

Ps3

150 LEK

18 Mar 17:55 Të tjera  ·  Fier

gomisteri Cimi

12 Mar 10:17 Të tjera  ·  Fier

disce

18 Shk 21:18 Të tjera  ·  Fier

Disqe Benc evo 18"

600 EUR

18 Shk 21:18 Të tjera  ·  Fier

Disqe antera 20"

800 EUR

15 Shk 20:45 Të tjera  ·  Fier

Disqe Audi Q7, Porche, BMW - 20"

800 EUR

15 Jan 20:22 Të tjera  ·  Fier

Disqe Benz Evo 18"

600 EUR

09 Dhj 09:01 Të tjera  ·  Fier

Bicikleta USA

250 000 LEK

06 Dhj 14:31 Të tjera  ·  Fier

mercedez benz

200 EUR

21 Korr 09:12 Të tjera  ·  Fier

Xbox 360+4 disqe+2leva=25 000 LEKE

25 000 LEK

21 Sht 18:16 Të tjera  ·  Fier

Disqe me goma...

350 EUR

15 Sht 20:58 Të tjera  ·  Fier

Disqe Audi s5line

500 EUR

04 Sht 13:42 Të tjera  ·  Fier

ps3

135 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj disqe | Të gjitha | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione