Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 11:23
Linku:
Të tjera  ·  Fier

Makineri extruder LLDPE per prodhim qesesh

12 000 EUR

Sot 20:09
Linku:
Të tjera  ·  Fier

BLETE

Shitësit të Besuar

Sot 20:09
Linku:
Të tjera  ·  Fier

BLETE

Shitësit të Besuar
Sot 20:04 Të tjera  ·  Fier

Bileta Kroaci-Shqiperi Euro2024

450 EUR

Sot 14:19 Të tjera  ·  Fier

Kondicioner portativ air cooler

50 EUR

Sot 03:56 Të tjera  ·  Fier

Blete

Shitësit të Besuar
Sot 03:56 Të tjera  ·  Fier

Blete

Shitësit të Besuar
Dje 21:44 Të tjera  ·  Fier

Qen Mini spicer ne shitje

200 EUR

Dje 17:08 Dyqan Të tjera  ·  Fier

NUGA BEST KREVAT TERAPEUTIK

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 16:40 Të tjera  ·  Fier

Nikelime & Kromime

1 LEK

Dje 12:22 Të tjera  ·  Fier

Shes printer 3D gjendje 10/10!

750 EUR

Dje 11:51 Të tjera  ·  Fier

Pastor malinois

Dje 10:56 Të tjera  ·  Fier

Pajisje për Lokal

1 EUR

24 Maj 21:18 Të tjera  ·  Fier

❗️Shiten koshere bletesh

180 LEK

24 Maj 15:55 Të tjera  ·  Fier

Zitor me kove

23 Maj 10:30 Të tjera  ·  Fier

Valerophenone CAS 1009-14-9 factory price

100 EUR

23 Maj 06:50 Të tjera  ·  Fier

Blete ne shitje

1 LEK

23 Maj 06:47 Të tjera  ·  Fier

Dhi Alpine me 2 Keca Shitet

380 EUR

22 Maj 02:12 Të tjera  ·  Fier

Bletë

1 LEK

21 Maj 21:09 Të tjera  ·  Fier

Blete ne shitje

1 LEK

19 Maj 12:35 Të tjera  ·  Fier

Bangoprove Pompa nafte Mirkon star 8 okazion

2 000 EUR

16 Maj 23:07 Të tjera  ·  Fier

vaj ulliri mallakastre

800 LEK

16 Maj 21:02 Të tjera  ·  Fier

Gomisteri okazion 300€

300 EUR

16 Maj 14:45 Të tjera  ·  Fier

Aparat Oksigjeni me qera

100 LEK

13 Maj 17:35 Të tjera  ·  Fier

Produktor akulli

1 EUR

12 Maj 20:32 Të tjera  ·  Fier

Aparat oksigjeni me qera

1 LEK

11 Maj 15:32 Të tjera  ·  Fier

Playstation4 slim

200 LEK

10 Maj 21:33 Të tjera  ·  Fier

Yellow and Black Poem

10 Maj 16:27 Të tjera  ·  Fier

Saldatrice mig

450 EUR

08 Maj 12:39 Të tjera  ·  Fier

Paisje paketimi me vakum

48 000 LEK

08 Maj 02:53 Të tjera  ·  Fier

Honda NC750

2 850 EUR

06 Maj 19:33 Të tjera  ·  Fier

Honda NC750

2 800 EUR

04 Maj 00:21 Të tjera  ·  Fier

Kazan Rakie Bakërr

200 LEK

03 Maj 23:55 Të tjera  ·  Fier

Gjenerator

03 Maj 09:33 Të tjera  ·  Fier

Ofroj Kerkoj Fier

1 LEK

02 Maj 17:15 Të tjera  ·  Fier

Paisje per trajtim fytyre

190 LEK

02 Maj 17:15 Të tjera  ·  Fier

Vaj ulliri

800 LEK

01 Maj 15:41 Të tjera  ·  Fier

Ps4 pro 1 Tb, 2 leva, tre lojera

280 EUR Çmimi me zbritje

01 Maj 12:33 Të tjera  ·  Fier

Shiten Okazion 2 bilardo 1 kalceto

1 LEK

28 Pri 09:19 Të tjera  ·  Fier

Monedha

500 EUR

27 Pri 19:39 Të tjera  ·  Fier

Karrel

25 Pri 20:02 Të tjera  ·  Fier

Vaj ulliri

8 LEK

24 Pri 11:40 Të tjera  ·  Fier

Vaj Ulliri Frantojo Leçino extra I virgjer

500 LEK Çmimi me zbritje

23 Pri 12:23 Të tjera  ·  Fier

Sell 5cladba in stock now with lowest price

10 000 EUR

22 Pri 09:06 Të tjera  ·  Fier

Shitet qeni , Shiba

2 100 EUR

21 Pri 11:20 Të tjera  ·  Fier

ps3.ps2

230 000 LEK

19 Pri 22:55 Të tjera  ·  Fier

Bilardinjo Profesionale

350 LEK

19 Pri 22:44 Të tjera  ·  Fier

Shes Bilardinjo Profesionale

350 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione